Jennifer Lopez lansuje najgorętsze trendy. Jej nowy kolor włosów to hit na 2022

Jennifer Lopez udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym dostrzec można jej nowy kolor włosów. Gwiazda nie tylko lansuje, lecz także wyznacza najgorętsze trendy, a jej koloryzacja to jeden z największych hitów na rok 2022. - Wyglądasz fenomenalnie - komentują fani.

Więcej o gwiazdach i trendach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Moda to jej praca, pasja... i to widać w jej mieszkaniu wartym 2 mln złotych!

Jennifer Lopez jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych, a także jedną z najatrakcyjniejszych kobiet show-biznesu. Mimo upływu lat, nieustannie zachwyca urodą oraz świetną kondycją fizyczną. JLo jest ogromną inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie, które chętnie podpatrują jej stylizacje, makijaże czy fryzury. Nic więc dziwnego, że to, w czym pokazuje się Jennifer Lopez momentalnie staje się hitem.

Jennifer Lopez w nowym kolorze włosów. To jeden z najgorętszych trendów na 2022

Jennifer Lopez uwielbia zmieniać swój wizerunek, a w szczególności eksperymenty z włosami. Gwiazda nieustannie bawi się długością włosów, raz przedłużając, a innym razem mocno je skracając. Od czasu do czasu delikatnie zmienia również ich kolor. Ostatnio Jennifer Lopez udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w jednej z najmodniejszych koloryzacji na rok 2022. Tym razem JLo postawiła na kolor z przewagą brązu, a jaśniejsze blond refleksy nadają fryzurze trójwymiarowości.

Przepiękna
Zjawiskowa
Wyglądasz fenomenalnie
Ideał
Ikona mody
Najpiękniejsza kobieta na świecie
Taka naturalna, taka szykowna

- komentują internautki oraz internauci.

 

- Trendem wartym uwagi w tym sezonie są brązy urozmaicone blond refleksami. Jest to świetna alternatywa dla brunetek, które chcą nieco rozjaśnić włosy, ale nie chcą zdecydować się na blond. Prekursorką tego trendu jest sama Kim Kardashian, a ja nazywam ten typ koloryzacji "bronde" - powiedział w rozmowie z kobieta.gazeta.pl stylista fryzur, Hayk Gyulvanesyan.

Więcej o: