Doda zaskoczyła nową fryzurą. To największy hit! Znacznie skróciła swoje włosy

Doda podzieliła się na Instagramie zdjęciami z wizyty w tunelu aerodynamicznym. Nie da się na nich nie zauważyć nowej fryzury piosenkarki. Gwiazda postawiła na cięcie, które w 2022 roku jest totalnym hitem. - Ta fryzurka mega do Ciebie pasuje - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach i fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jej torebki warte są kilkadziesiąt tys. złotych, ale ma w domu miejsce, które potrzebuje złotej rączki

Doda jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce, której popularność nie słabnie mimo upływu lat. Ku uciesze ogromnej rzeszy fanek i fanów, artystka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,2 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Nie ma wątpliwości, że dla wielu obserwujących ją kobiet, Doda jest wzorem oraz inspiracją. Fanki chętnie podpatrują zarówno stylizacje, makijaże, jak i fryzury gwiazdy.

Doda ma nową fryzurę. To krótkie cięcie to hit na 2022

Ostatnio Doda postanowiła spróbować czegoś nowego i wybrała się do tunelu aerodynamicznego. Zdjęciami z tego dnia podzieliła się na Instagramie. Na opublikowanych fotografiach oraz udostępnionym InstaStories można zauważyć, że piosenkarka zdecydowała się na nową fryzurę. To cięcie zwane blunt bob, które jest jednym z większych trendów na rok 2022. Polega ono na tym, że włosy ścinane są na prosto, bez cieniowania i przerzedzania końców.

Dziś latałam za dnia …jak co noc w moich snach. Są takie skrzydła, które wyrastają z naszych cierpień, są takie złe wybory, które prowadzą w dobre miejsca

- napisała.

 

Fanki oraz fani momentalnie dostrzegli metamorfozę, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Jak ładnie w krótkich włosach
Krótkie włosy
Ta fryzurka mega do Ciebie pasuje
Fryzura mega
Coco Chanel: Kiedy kobieta obcina włosy to znak, że wkrótce zmieni swoje życie
Cudowna fryzura
Wyglądasz bosko w tych krótkich włosach!
Ale czad, pięknie ci w nowych włosach
W krótkich włosach wyglądasz zaj***ście!
Więcej o: