Jak suszyć włosy, by uzyskać fryzurę jak z salonu? Genialny trik z TikToka

Stylizacja włosów sprawia ci problemy? Wydaje ci się, że idealnie odwzorowujesz kroki fryzjera, ale efekt wciąż jest daleki od oczekiwanego? Głowa do góry. Dzięki temu Trikowi z TikToka uzyskasz wymarzoną fryzurę w zaledwie kilka chwil.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zaraz po wyjściu z salonu nasze włosy prezentują się wręcz zniewalająco - są przyjemne w dotyku, pełne objętości, lśniące, a przy tym pięknie się układają. Niestety efekt nie trwa długo, a wszystkie próby odwzorowania ruchów fryzjera nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Jak się jednak okazuje, istnieje prosty patent, który pozwoli nam osiągnąć podobny efekt, jak po wyjściu z salonu, w zaledwie kilka chwil.

Zobacz wideo

Jak suszyć włosy, by uzyskać fryzurę jak z salonu?

Trikiem podzieliła się jedna z użytkowniczek TikToka, która na co dzień pracuje właśnie w salonie fryzjerskim. Jak tłumaczy, po podsuszeniu włosów chłodnym nawiewem, wciąż wilgotne włosy należy podzielić na dwie sekcje i skręcić pasma w rulony. Następnie kilkukrotnie przejeżdżamy suszarką po każdym z nich, upewniając się wcześniej, że przełączyliśmy suszarkę na gorący nawiew. Kiedy włosy są już zupełnie suche, roztrzepujemy je palcami i voila - gotowe!

Rozmowy bez granicZ Indonezji do Polski. "Urodziłam się jako muzułmanka. Nie wiedziałam, że mam wybór"

Nagranie błyskawicznie stało się hitem - obejrzało je już ponad 8 milionów użytkowników zachwyconych podpowiedzią fryzjerki. Należy jednak pamiętać, by przed suszeniem zabezpieczyć włosy preparatem chroniącym je przed działaniem wysokich temperatur. Wypróbujecie?

Mama Izabeli z Pszczyny w rozmowie z francuską gazetą: Poszła do szpitala w dobrej formieZmarła pani Agnieszka. 37-latka osierociła trójkę dzieci

Więcej o: