Magdalena Narożna zmieniła fryzurę. Fani podzieleni. "Sorry, ale nie"

Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" przeszła odważną metamorfozę, której efektem pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nowa fryzura artystki podzieliła jednak jej fanów.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Magdalena Narożna wielokrotnie udowodniła już, że nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Teraz wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" ponownie poddała się odważnej metamorfozie, zaskakując fanów odmienioną fryzurą.

Zobacz wideo

Magdalena Narożna zmieniła fryzurę

W miejsce charakterystycznej krótkiej fryzury piosenkarki pojawiły się długie warkoczyki, które zafundowała sobie w trakcie podróży do Brukseli. - Do Polski wracam w zupełnie innym wydaniu. Jak się Wam podoba? Jedno jest pewne, warto było siedzieć parę godzin, by zobaczyć taki efekt końcowy - napisała pod zdjęciem, na którym zaprezentowała fanom swój nowy wizerunek.

Ewa Wachowicz Ewa Wachowicz pokazała okładkę magazynu "Miliarder" sprzed 30 lat. "Bez Photoshopa"

Odważna metamorfoza piosenkarki nie wszystkim przypadła jednak do gustu. I choć część nie szczędziła jej komplementów, równie wiele internautów uznało nową fryzurę za zupełnie nietrafioną.

Z całą stanowczością irokez był the best
Pani Magdo proszę wrócić do swoich włosków. W tych wygląda Pani niekorzystnie.
Sorry, ale nie
O nie, tylko nie taka fryzura. No, chyba że jedziesz na reggae festiwal do Ostródy

- komentowali.

W podobnej fryzurze ostatnio zaprezentowała się także Sandra Kubicka, na którą również wylała się fala krytyki, jednak ze zgoła nieco innego powodu. Fani zarzucili wówczas modelce przywłaszczenie kulturowe.

 

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę. Fani: Inna twarz!

Więcej o: