Odmładzające fryzury dla 60 latek. Te cięcia to hity, które zrobią furorę wśród kobiet

Zastanawiasz się, jakie odmładzające fryzury dla 60 latek będą najmodniejsze w 2022 roku? Aby ułatwić ci poszukiwania przedstawiamy kilka hitowych propozycji, które nie tylko podkreślą urodę, lecz także wizualnie potrafią odjąć nawet 15 lat!

Więcej o fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Odmładzające fryzury dla 60 latek: pixie cut

Pixie cut to jedna z najbardziej uniwersalnych i twarzowych fryzur dla kobiet w każdym wieku. Tak obcięte włosy, ze względu na mocne cieniowanie oraz różnicę w długości po bokach (krótsze) oraz z przodu (dłuższe) nadają kosmykom objętości i podkreślają urodę dojrzałych pań. Co więcej, w pixie cut długość kosmyków można w pewnym stopniu dopasować, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie. 

Najbardziej postarzające fryzury. Kiedyś były hitem, dziś kojarzą się z kiczem. Dodają 15 lat (zdjęcie ilustracyjne) Najbardziej postarzające fryzury. Kiedyś hit, dziś totalny kicz. Dodają 15 lat

Zdjęcia fryzur znajdziesz w galerii na początku artykułu.

Odmładzające fryzury dla 60 latek: bixie

To fryzura, której nazwa powstała od połączenia słów "bob" oraz "pixie". To cięcie w latach 90. było jednym z ulubionych wśród największych gwiazd kina. Nosiły ją m.in. Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz, czy Meg Ryan. Minęło ponad 20 lat i powraca w nieco unowocześnionym wydaniu. Ta fryzura nie tylko odmładza, lecz także dodaje objętości włosom i jest bardzo łatwa w codziennym układaniu.

Odmładzające fryzury dla 60 latek: lop

Lop, czyli długość za ucho, to jeden z ostatnich fryzjerskich hitów. - Krótsze niż bob, ale dłuższe niż crop - wyjaśnia dokładniej na swoim Instagramie duet fryzjerski The Hair Bros. To uniwersalne i szykowne cięcie, które świetnie wygląda zarówno przy kręconych, falowanych, jak i prostych włosach.

Ta fryzura to hit na 2022. Fryzjer gwiazd zdradza, jak zrobić ją w 30 sekund! (zdjęcie ilustracyjne) Ta fryzura to hit na 2022. Fryzjer gwiazd zdradza, jak zrobić ją w 30 sekund!

Odmładzające fryzury dla 60 latek: bob

To jedna z najbardziej ponadczasowych oraz lubianych fryzur na całym świecie. Bob od lat nie wychodzi z trendów i fenomenalnie prezentuje się u kobiet dojrzałych. Co więcej, jest to fryzura, która wygląda dobrze niezależnie od rodzaju czy struktury włosów. Odmładza, wizualnie zagęszcza kosmyki i łatwo się ją układa - czego chcieć więcej? 

Więcej o: