Ania Starmach ma nowy kolor włosów! Zmieniła też ich długość. "Kiedy byłam u fryzjera? Nie pamiętam"

Ania Starmach przeszła metamorfozę. Jak sama zdradziła, nie pamięta kiedy ostatni raz była u fryzjera. Postanowiła zmienić kolor włosów, a także je obciąć. Na swoim Instastories relacjonowała cały proces przemiany i opublikowała efekt końcowy. Jak teraz wygląda?

Ania Starmach po długim czasie wybrała się do fryzjera. Ciesząca się dużą sympatią widzów jurorka Masterchefa postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Ufarbowała włosy i obcięła je! Gwiazda przyznała, że bardzo dawno nie zmieniała nic w swoim wyglądzie. Mama dwójki małych dzieci prowadzi intensywny tryb życia. Oprócz bycia mamą regularnie udziela się w mediach społecznościowych i aktywnie bierze udział w nagraniach do Materchefa i Masterchefa Juniora. Na Instagramowym profilu opublikowała efekt tej spektakularnej metamorfozy. Jak wygląda?

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Starmach opowiedziała o podwójnym macierzyństwie. Bywa ciężko

Ania Starmach zmieniła fryzurę. Ma zupełnie nowy kolor włosów!

Na Instastories jurorki Masterchefa pojawiły się posty dotyczące wizyty u fryzjera. Gwiazda odpowiedziała na pytania fanów, czy kiedykolwiek farbowała włosy. Celebrytka przyznała, że nie jest to jej naturalny kolor, ale zawsze stara się je farbować w taki sposób, aby jak najbardziej przypominały jej naturalne pasma. Tym razem wyrównała odcień swoich włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Ma piękny, orzechowy kolor, który idealnie komponuje się z jej urodą. Ania Starmach zdradziła również, jak bardzo skróciła włosy. Jej fryzura niewiele się zmieniła, ponieważ obcięła zaledwie 5-7 cm. Włosy zostały jednak zakręcone na wałki, aby spektakularnie się układały.

Ania Starmach zmieniła fryzuręAnia Starmach zmieniła fryzurę @ania_starmach

Julia Wieniawa Julia Wieniawa w modnej marynarce! Podobne w Mohito, Orsay

Ania Starmach o nowej fryzurze: "Kiedy ostatnio byłam u fryzjera? NIE PAMIĘTAM"

Widać, że podwójne macierzyństwo mocno dało jej w kość. Zabiegana mama oprócz telewizji, nowych przepisów i mediów społecznościowych, swój czas poświęca także na podróże. W odróżnieniu od wielu innych celebrytek, na próżno szukać jednak na jej profilu relacji z salonów kosmetycznych. Tym razem zrobiła wyjątek. Relacjonowała niemal każdy etap metamorfozy i zdradziła kilka sekretów.

Ania Starmach zmieniła fryzuręAnia Starmach zmieniła fryzurę @ania_starmach

Na jednym ze zdjęć pojawił się wpis:

Kiedy ostatnio byłam u fryzjera? NIE PAMIĘTAM
Kiedy ostatnio podcinałam włosy? NIE PAMIĘTAM
Kiedy ostatnio farbowałam włosy? NIE PAMIĘTAM
Czyli, że bardzo dawno

Neonail - stylizacje paznokci Paznokcie hybrydowe 2022. Najmodniejsze wzory i kolory

Ania Starmach już tak nie wygląda! Jej nowa fryzura jest zachwycająca

Ania Starmach na ostatnich zdjęciach swojej Instagramowej relacji pokazała efekt końcowy. Jej nowa fryzura w kolorze orzechowego brązu to long bob. Włosy gwiazdy są starannie ułożone, lekko zakręcone i widać, że wyraźnie nabrały objętości. Zdecydowanie jest to udana metamorfoza.

Ania Starmach zmieniła fryzuręAnia Starmach zmieniła fryzurę @ania_starmach

Więcej o: