Aneta Zając zaskoczyła zmianą fryzury. Fani: "Wow, zjawiskowo"

Aneta Zając zaskoczyła fanów, chwaląc się w sieci zdjęciem swojej metamorfozy. Aktorka zdecydowała się na odważną zmianę fryzury, znacząco przedłużając swoje włosy. - Petarda - pisali zachwyceni fani.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Aneta Zając od lat uważana jest za jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Fani cenią ja za sympatyczne usposobienie i niezwykłą, rzadko spotykaną w show-biznesie skromność. Do tej pory aktorka dała się też poznać jako osoba stroniąca od eksperymentów z wizerunkiem. I chociaż w ostatnim czasie co prawda przeszła spektakularną metamorfozę, dotyczyła ona tylko jej sylwetki. Teraz jednak Zając postanowiła odświeżyć nieco wizerunek, przedłużając swoje włosy.

Zobacz wideo

Aneta Zając chwali się nową fryzurą

W miejscu charakterystycznej krótkiej fryzury aktorki pojawiły się teraz długie blond pasma, sięgające za dekolt. Zmiana zachwyciła fanów Zając, którzy zasypali ją komplementami w komentarzach.

Petarda
Mega sztos
Piękna
U lala
Kosmiczne zdjęcie
Bajkowo
Wow, zjawiskowo

- pisali.

Jak się jednak okazało, zdjęcie aktorki pochodziło z planu zdjęciowego. Możemy się więc domyślać, że jej nowa fryzura jest wyłącznie elementem charakteryzacji.

 

Joanna Koroniewska szczerze o operacji powiększenia biustu: 'Nie kumam tego ciśnienia' (zdjęcie ilustracyjne)Joanna Koroniewska szczerze o powiększaniu biustu: "Nie kumam tego ciśnienia"

Więcej o: