Jennifer Lopez zmieniła fryzurę. To cięcie to hit sezonu 2022! Dodaje objętości i optycznie odmładza

Jennifer Lopez pojawiła się na okładce marcowego wydania magazynu "Rolling Stone", na której zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. Gwiazda, która chętnie eksperymentuje z wizerunkiem, postawiła na najmodniejsze cięcie 2022 roku. Jak teraz wygląda?

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Jennifer Lopez przez lata kariery zapracowała na miano ikony stylu. Artystka mimo przemijających lat niezmiennie zachwyca urodą i imponującą kondycją, a jej stylizacje zawsze prezentują się nienagannie w zgodzie z najnowszymi trendami. Gwiazda nie boi się przy tym eksperymentować z wizerunkiem i co rusz prezentuje nam kolejne metamorfozy. Tak stało się i tym razem.

Zobacz wideo

Jennifer Lopez przeszła metamorfozę. Ta fryzura to hit!

Lopez pojawiła się na okładce marcowego wydania magazynu "Rolling Stone", czym pochwaliła się w mediach społecznościowych, publikując przy tym wiele dodatkowych ujęć z sesji do magazynu. Fotografie zachwyciły fanów piosenkarki, która zaprezentowała się na nich w zupełnie nowym wydaniu. Znana z zamiłowania do metamorfoz Lopez, zdecydowała się na zmianę fryzury, ścinając je w modnego w tym sezonie krótkiego blunt boba.

Agata Rubik pokazała, ile waży po miesiącu odchudzania. 'Ostatnie 2 kg najtrudniejsze' (zdjęcie ilustracyjne)Agata Rubik pokazała, ile waży po miesiącu odchudzania. "Ostatnie 2 kg najtrudniejsze"

Wow
Ikona
Zachwycasz
Zjawiskowa
Wspaniale

- komentowali zachwyceni fani i fanki.

 

Blunt bob, czyli krótki bob z tępymi krawędziami to jeden z największych hitów w sezonie 2022. Cięcie dodaje włosom objętości, a przy tym optycznie odmładza, podkreślając jednocześnie atuty naszej urody. Jest przy tym niezwykle łatwy w stylizacji i pasuje zarówno do włosów kręconych, jak i prostych.

Anna ObercAnna Oberc straciła pracę przez problemy z cerą. "Czułam się jak trędowata"

Więcej o: