Nicole z "Top Model" zaskoczyła radykalną metamorfozą. Fani: "Jak młoda Whitney Houston!"

Nicole Akonchong znana z 10 edycji "Top Model" pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami radykalnej metamorfozy. - Całkowicie inna osoba - pisali zaskoczeni nowym wizerunkiem modelki internauci.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Nicole Akonchong zyskała rozpoznawalność, dzięki 10 edycji "Top Model", gdzie dała się poznać, jako jedna z najsympatyczniejszych, a przy tym najbardziej pracowitych uczestniczek edycji. Uwagę zwracała także zachwycająca uroda aspirującej modelki, jak i jej charakterystyczne afro, które wyróżniało ją na tle innych uczestniczek programu. Wszystko wskazuje jednak na to, że imponująca fryzura 19-latki należy do przeszłości.

Zobacz wideo

Metamorfoza Nicole z "Top Model"

Modelka pochwaliła się w sieci nowymi fotografiami, na których możemy zobaczyć jej nową, zaskakującą fryzurę. Miejsce burzy loków zastąpiły bowiem krótkie, proste kosmyki, sięgające zaledwie jej uszu.

Jennifer Lopez podzieliła fanów stylizacją na jesień. Jej fryzura może jednak okazać się hitem (zdjęcie iluctracyjne)Jennifer Lopez zmieniła fryzurę. To cięcie to hit sezonu 2022

Niczym Naomi Campbell w 2007
Czy tylko mi się kojarzy z Whitney Houston? Przepiękna!
Wow trochę jak Ciara
Jak młoda Whitney Houston
Omg, ale power
Wow
Ale zmiana
Piękna
Całkowicie inna osoba

- komplementowali zaskoczeni internauci, porównując 19-latkę do Whitney Houston, czy też ikony modelingu Naomi Campbell.

Jak się jednak okazało, szokująca metamorfoza modelki była jedynie charakteryzacją na potrzeby sesji zdjęciowej. - To była tylko peruka do sesji - sprostowała Akonchong na Instastories. 

 

Agata Rubik pokazała, ile waży po miesiącu odchudzania. 'Ostatnie 2 kg najtrudniejsze' (zdjęcie ilustracyjne)Agata Rubik pokazała, ile waży po miesiącu odchudzania. "Ostatnie 2 kg najtrudniejsze"

Więcej o: