Takich włosów Małgorzata Kożuchowska nie miała już dawno. "Jesteś jak wino!". Ten kolor to hit sezonu

Małgorzata Kożuchowska znów zmieniła fryzurę! Na Instagramie opublikowała post, na którym ma nową, bardzo modną stylizację włosów. Aktorka wygląda niemal jak przed laty, co zauważyli jej fani. Zgodnie uznali, że czas się dla niej zatrzymał. Ten kolor włosów to hit.

Małgorzata Kożuchowska nie przestaje zaskakiwać. Kiedy w "Rodzince.pl" zachwycała fanów krótką fryzurą, fani byli niemal pewni, że nie wróci już do długich włosów. Tymczasem od prawie roku aktorka nie ścina swoich blond pasm i powoli zamienia się w Roszpunkę! Włosy aktorki jeszcze niedawno sięgały do ramion. Podobną fryzurę miała dawniej, kiedy zyskiwała sympatię widzów na planie serialu "M jak Miłość". W stylizacji włosów typu long bob było jej bardzo do twarzy, ale jak się okazuje — to nie koniec metamorfozy. W miniony weekend na Instagramie opublikowała zdjęcie w jeszcze dłuższych włosach. Jak wygląda?

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska wróciła do fryzury sprzed lat. Ma modny kolor włosów

Aktorka na początku swojej kariery miała włosy ufarbowane na rudo. Taką poznaliśmy ją w "Killerze" jednak potem zdecydowała się na klasyczny, jasny blond. W takich włosach możemy ją obserwować od wielu lat, mimo że odcienie jej włosów czasem ulegały zmianie. Na jej głowie mogliśmy oglądać miodowy blond, klasyczny ciemny blond, a także szwedzki blond. Teraz na jej głowie zawitał piękny, platynowy blond, który jest ponadczasowy i dodaje skórze blasku. Takie włosy odejmują lat, co widać na przykładzie aktorki. Ten odcień znów jest w modzie i będzie prawdziwym hitem nadchodzącej wiosny.

Małgorzata Kożuchowska nie przestaje zapuszczać włosów. "Czas się dla Ciebie zatrzymał"

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których świętuje premierę nowego filmu z jej udziałem. "Krime Story Love Story" to nowa produkcja, w której aktorka wciela się w jedną z głównych postaci. Na opublikowanych zdjęciach ma włosy, które sięgają aż za ramiona! Są długie i jasne. Pasma zostały delikatnie pocieniowane, a czoło odkryte. Fani zauważyli, że gwiazda wygląda niemal identycznie, jak za czasów początku jej telewizyjnej kariery. W komentarzach nie brakowało komplementów.

Małgosiu, jesteś jak wino!
Czas się dla Ciebie zatrzymał
Po prostu piękna!

-pisali fani.

 

Małgorzata Kożuchowska ma najmodniejszy kolor sezonu. Jakie są trendy na wiosnę 2022?

Aktorka doskonale zna się na modzie, wiele razy udowodniła już, że dokładnie śledzi najnowsze trendy. Tak jest również w przypadku fryzur, ponieważ blond to absolutny trend na ten rok. Jasne kolory wracają do łask, w przeróżnych odcieniach. Oprócz platyny, królować będzie także tzw. mashroom blond, czyli włosy szare. Powraca też moda na pasemka, balejaże i refleksy. Modne cięcia to bob i bixie. 

Więcej o: