Maja Bohosiewicz zmieniła fryzurę. To hit sezonu 2022! "Poszłam sobie zrobić brwi i akurat pani od brwi miała też nożyczki..."

Maja Bohosiewicz zaskoczyła swoich fanów radykalną metamorfozą. Aktorka zdecydowała się mocno skrócić włosy, stawiając na jedno z najmodniejszych cięć sezonu 2022. Jak teraz wygląda?

Więcej podobnych tematów na stronie Gazeta.pl

Maja Bohosiewicz kilka miesięcy temu zaskoczyła fanów, informując o swojej przeprowadzce do Dubaju. Aktorka skrupulatnie relacjonowała cały ten proces w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się też urywkami swojej codzienności z życia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Teraz ponownie sprawiła fanom niespodziankę, poddając się radykalnej metamorfozie.

Zobacz wideo

Maja Bohosiewicz ścięła włosy

Maja Bohosiewicz przez lata obecności w mediach kilkukrotnie zmieniała wizerunek. Od lat była jednak wierna długim blond włosom, które teraz zdecydowała się jednak mocno ściąć. Miejsce jej długich kosmyków zajęła teraz krótka fryzura, sięgająca do ramion.

Efektem swojej metamorfozy aktorka pochwaliła się na Instagramie, zdradzając, że ostre cięcie wcale nie było w jej planach. - Poszłam sobie zrobić brwi i akurat pani od brwi miała też nożyczki... I pytam, czy może mi podciąć końcówki. I o... 25 cm końcówek podcięte - napisała, prezentując swoją nową fryzurę.

Krótkie cięcie sięgające zaledwie do ramion z kurtynową grzywką to jedno z najmodniejszych cięć tego sezonu. Optycznie wysmukla i odejmuje lat, a przy tym jest niezwykle proste w układaniu.

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz https://www.instagram.com/majabohosiewicz

Więcej o: