Marta Manowska w najmodniejszej fryzurze tego roku. To odmładzający hit!

Marta Manowska pokazała się na Instagramie we fryzurze, jest jedną z najmodniejszych propozycji na rok 2022 i już od pewnego czasu robi furorę wśród wielu kobiet. - Przepiękna - komentują fani. Takie upięcie nie tylko podkreśla urodę, lecz także optycznie odmładza.

Więcej o gwiazdach i ich fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Marta Manowska to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek oraz prezenterek telewizyjnych. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała prowadząc takie programy, jak "Sanatorium Miłości", "Rolnik szuka żony" czy "The Voice Senior". Ku uciesze fanów, Marta Manowska należy do tego grona polskich gwiazd, które aktywnie prowadzą swoje instagramowe profile. Konto dziennikarki śledzi aktualnie ponad 204 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi ta regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojej pracy, podróży, aktywności fizycznych, a także życia codziennego

Marta Manowska w najmodniejszej fryzurze tego roku. To prawdziwy hit! "Stylowo"

Ostatnio Marta Manowska podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami, które powstały na planie tajemniczego projektu. - Coś dla Was knujemy - napisała pod jednym z dwóch opublikowanych postów. Na udostępnionych fotografiach nie da się nie zauważyć stylowej fryzury, którą tego dnia miała Marta Manowska. Tego typu upięcie jest bowiem jednym z najmodniejszych w tym sezonie. Mowa oczywiście o wysokim koczku z grzywką typu curtain.  

Stwarzamy wiosnę

- napisała krótko pod drugim postem.

 

W komentarzach momentalnie pojawiło się wiele ciepłych słów i komplementów od fanek i fanów dziennikarki:

Ślicznie Pani Marto
Przepięknie Pani w tej fryzurze!
Cudowna
Piękna, urocza kobieta. Stylowo wyglądasz
Pani kwitnie... cała jest wiosną
Super look
Przepiękna

- czytamy.

Marta Manowska w najmodniejszej fryzurze. Jak zrobić ją krok po kroku?

Do wykonania fryzury inspirowanej Martą Manowską potrzebujesz:

  • szczotkę,
  • gumkę do włosów,
  • kilka wsuwek,
  • lakier do włosów,
  • opcjonalnie lokówkę stożkową.

Robienie koka rozpocznij od dokładnego rozczesania włosów. Puść luźno kilka kosmyków przy twarzy, a resztę włosów gładko zaczesz i zwiąż w ciasny kucyk na czubku głowy. Zwiń kucyk w kok i zabezpiecz wsuwkami. Kosmyki przy twarzy zakręć lokówką, a gdy włosy ostygną, roztrzep delikatnie palcami. Fryzurę utrwal lakierem.

Więcej o: