Żywa Roszpunka zdecydowała się na ostre cięcie. Zapuszczała te włosy przez pół życia

14-latka z Gruzji zaszokowała internautki oraz internautów swoją metamorfozą, a nagrany przez nią filmik stał się viralem w sieci. Nazwana "żywą Roszpunką" Anano Mirtskhulava zdecydowała się bowiem drastycznie obciąć swoje włosy, ktore zapuszczała przez siedem lat. Jak teraz wygląda?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Anano Mirtschulava to 14-letnia tiktokerka z Tbilisi. Popularność w sieci zyskała filmikiem, na którym zaprezentowała spektakularną metamorfozę swoich włosów. Podobno to drugi raz w życiu, kiedy zdecydowała się na tak drastyczne skrócenie kosmyków. Za pierwszym razem ścięła włosy gdy miała siedem lat i podobno była wtedy zrozpaczona. Zadeklarowała, że już nigdy ich nie zetnie jak długo zajęło jej odrastanie, deklarując, że już nigdy ich nie zetnie. Zapuszczała je do momentu aż osiągnęły długość ponad 90 cm.

Żywa Roszpunka zdecydowała się na ostre cięcie. Drastycznie skróciła zapuszczane przez pół życia włosy

W pewnym momencie Anano Mirtschulava doszła do wniosku, że funkcjonowanie z tak długimi włosami jest dla niej uciążliwe. Przez jakiś czas myślała o wizycie u fryzjera, jednak do podjęcia ostatecznej decyzji o ich skróceniu zachęciła ją przyjaciółka. Sama przyznała również, że "pielęgnacja tak długich włosów była trudna i chciała zmiany, która ułatwiłaby jej życie".

Fryzjer podzielił moje włosy na dwie części i przycinał je po kawałku, aż byłam zadowolona z ich długości. Nie mogłam uwierzyć w końcowy rezultat. Byłam taka szczęśliwa

- powiedziała.

Choć nikt w jej rodzinie nie wiedział o jej planach, wszyscy byli zachwyceni jej nowym wyglądem. Okazało się, że ścięła ponad 80 cm kosmyków, a metamorfozą postanowiła podzielić się w sieci. Wideo szybko zdobyło popularność i stało się viralem.

Nie spodziewałam się, że będą tak krótkie
Rachunek za produkty do włosów spadł pewnie z 500 dolarów miesięcznie do około 30 dolarów
Ooo dziewczyno, założę się, że to było takie wyzwalające

- komentowali internauci.

 

Anano zdecydowała się sprzedać swoje włosy za 1300 żeli (300 funtów) do salonu, w którym ją strzyżono, by mogli wykorzystać je na peruki. Choć podobno trochę brakuje jej długich włosów, to nie żałuje swojej decyzji i świetnie czuje się również w krótkich.

Źródło: dailymail.co.uk

Więcej o: