Najmodniejsze fryzury po 50 roku życia - zdjęcia. Kobiety je uwielbiają! Świetnie ukrywają wiek

Te fryzury są bardzo modne, ale to nie jedyny ich plus. Fryzury po 50-tym roku życia potrafią ukryć wiek i ukazać prawdziwe piękno. Te stylizacje włosów są eleganckie, stylowe i nowoczesne. Kobiety je uwielbiają. Prezentujemy najciekawsze stylizacje włosów.

Kobiety po 50 roku życia wybierają zazwyczaj fryzury nowoczesne, ale z klasą. Celem jest wyeksponowanie najlepszych cech urody i często — odjęcie wizualnie lat. Takie są najmodniejsze fryzury w tym sezonie. Nie tylko mogą pomóc oszukać metrykę, ale też wydobywają z kobiecych twarzy to, co najlepsze. Poznaj najciekawsze fryzury dla dojrzałych pań, które są prawdziwym hitem. 

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Mullet hair czyli fryzura na czeskiego piłkarza. W wersji glamour wygląda wspaniale

Mullet hair wydaje się być fryzurą odważną i "z pazurem". Polega na tym, że pasma są mocno wycieniowane i wystylizowane do przodu. Tył jest dłuższy a przód krótszy. Ta fryzura może mieć jednak nieco bardziej "grzeczne" oblicze. W wersji glamour znakomicie podkreśli kształt twarzy i optycznie ją wysmukli. Włosy zaczesane delikatnie i gładko będą odpowiednie nie tylko na co dzień. Taka fryzura jest nowoczesna i nie wymaga szczególnego układania. Jest idealna dla kobiet w każdym wieku.

 

Pixie cut z grzywką zaczesaną do przodu to hit sezonu. Jest bardzo kobieca

Pixie cut to fryzura krótka i jeśli zdecydujesz się na taki look, będzie to odważna metamorfoza. Oprócz tego może być spektakularna, ponieważ takie cięcie odsłania twarz i podkreśla kości policzkowe. Pixie cut najczęściej można spotkać w wersji z włosami zaczesanymi do góry. Jeśli zdecydujesz się jednak na grzywkę zaczesaną do dołu — osiągniesz dziewczęcy efekt, który odejmie lat. Taka fryzura najlepiej wygląda w wersji blond. Wtedy także rozświetli optycznie cerę i ukryje zmarszczki.

 

Grzywka curtain bangs optycznie wysmukli twarz. Jest idealna dla dojrzałych kobiet

Zdarza się, że w dojrzałym wieku nasza twarz wygląda na zmęczoną i pozbawioną blasku. Wybierając fryzurę z grzywką curtain bangs sprawisz, że twarz będzie wyglądała na smukłą i młodszą. Jasne pasma, które otoczą twarz z obu stron, jednocześnie ją rozświetlą. Grzywka curtain bangs zazwyczaj występuje przy przedziałku na środku. Jest odpowiednia dla kobiet np. o okrągłej twarzy, ponieważ sprawi, że ta będzie wyglądała na bardziej pociągłą. Grzywka curtain bangs to także znakomity dodatek do związanych włosów. W wieku 50 lat unikaj gładkich fryzur. Postaw na nieco "poczochrany" kucyk czy koczek boho.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: