Anna Dereszowska niczym "Hermiona Granger z Harrego Pottera". Fani są zachwyceni nową fryzurą aktorki

Anna Dereszowska zaprezentowała się fanom w nowym wydaniu. "Niby tylko grzywka i okulary", ale obserwatorzy są zachwyceni metamorfozą gwiazdy. Nowa fryzura aktorki to jeden z największych hitów tego sezonu.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Dereszowska pokazała się w bikini na Instagramie

Aktorkę Annę Dereszowską na Instagramie obserwuje już niemal 300 tys. osób. Gwiazda w mediach społecznościowych dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego, ale też chętnie pokazuje przygotowania do nowych ról. Tym razem również to uczyniła, prezentując się z tej okazji w zupełnie odmienionym wydaniu. 

Nowa fryzura Anny Dereszowskiej. To najmodniejsze cięcie sezonu

Aktorka nie zdradziła swoim obserwującym, w jakim projekcie będzie można niedługo ją podziwiać, ale postanowiła pokazać nowy look, który będzie jej towarzyszył w nowej roli. To popularny trend, który po latach znów powrócił, czyli tzw. curtain bang. Układająca się na boki grzywka delikatnie opadająca na czoło to cięcie, które pasuje każdej kobiecie. Choć wygląda jak lekko rozwiana, to właśnie w tym tkwi jej cały urok. Jej niewątpliwą zaletą jest również optyczne wysmuklenie twarzy i nadanie fryzurze lekkości. 

 

Fani gwiazdy są zachwyceni. W komentarzach nie zabrakło licznych komplementów

Pod postem Dereszowskiej posypały się komplementy, w których wiele obserwujących zwróciło uwagę nie tylko na fantastyczną fryzurę aktorki, ale też okulary: 

Niby tylko grzywka i okulary, a jaka odmiana
Okulary bardzo twarzowe
Pięknie Pani wygląda
Wow wygląda Pani jak Hermiona Granger z Harrego Pottera 
Jak zawsze pięknie

W tym sezonie królują nie tylko grzywki. Modne fryzury 2022

Czasami nawet niewielkie cięcie może okazać się ogromną metamorfozą. W tym sezonie połączenie grzywki curtain bag z asymetrycznym bobem zdecydowanie znajduje się na podium, ale śmiało można wykorzystać także inne trendy. Shaggy hair to kolejne cięcie, które po latach wraca do łask. Mocne cieniowanie doda włosom niebywałej objętości oraz ułatwi ich rozczesywanie. Chcąc podkreślić rysy twarzy można zdecydować się również na pixie cut, który będzie pasował każdej kobiecie. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: