Modne, krótkie fryzury 2022 - zdjęcia. Nadają szyku i są niemal stworzone dla pań po 60 roku życia!

W tym roku królują odważne, nowoczesne cięcia. Chodzi o modne, krótkie fryzury 2022, czyli te idealne dla 60-tek. Odejmują lat, nadają szyku i są odpowiednie na różne okazje. Prezentujemy najciekawsze stylizacje włosów, które nie pytają o wiek.

Krótkie fryzury zazwyczaj dedykowane są dla odważnych. To dość duża zmiana wizerunku, kiedy obcinamy długie włosy i decydujemy się na fryzurę, która w pełni odsłania naszą twarz. Taki zabieg może zadać szyku i wyeksponować największe atuty urody. Krótkie fryzury są też bardzo praktyczne. Nie wymagają szczególnego stylizowania. Uwielbiają je też kobiety po 60 roku życia.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Short bob i curtain bangs to najmodniejsze fryzury dla 60-tek. Odmładzają!

Grzywka typu curtain bangs pasuje do wielu fryzur. W połączeniu ze stylizacją włosów short bob będzie wyglądała zniewalająco! Curtain bangs to grzywka zazwyczaj z przedziałkiem na środku. Pasma są delikatnie podkręcone i zdają się "otulać" delikatnie kości policzkowe, przez co twarz wygląda na smuklejszą i gładszą. Short bob dodaje objętości i unosi pasma. Ten duet to strzał w dziesiątkę!

 

Bixie to najmodniejsza fryzura 2022. Optycznie zagęszcza włosy i odejmuje lat

Nie możesz się zdecydować na jedną fryzurę? Poznaj Bixie! To połączenie fryzury Pixie Cut i klasycznego boba. Włosy są mocno wycieniowane, ale nie tracą przez to na objętości. Mają "pazur" i wyglądają bardzo nowocześnie. Postrzępiona grzywka odejmuje lat, a cała stylizacja włosów jest łatwa w układaniu i bardzo praktyczna. Taka fryzura jest idealna na każdą okazję i bardzo stylowa.

 

Mullet hair i Pixie Cut "z pazurem". To modne, krótkie fryzury 2022 także dla 60-tek

Mullet hair to fryzura na tzw. "czeskiego piłkarza". W wersji bardziej eleganckiej, a mniej "zadziornej" wygląda bardzo klasycznie i jest wręcz stworzona dla pań po 60-tce. Charakteryzują ją dłuższe boki niż przy klasycznym pixie cut, choć i ta fryzura bije rekordy popularności w 2022 roku. Obie fryzury są z dosyć krótką, postrzępioną grzywką. Znakomicie dodają charakteru i są bardzo nowoczesne. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: