Te odmładzające krótkie fryzury po 50-tce to hit! Zdjęcia stylizacji włosów, które eksponują piękno

Szukasz idealnej fryzury po 50 roku życia? Krótkie fryzury po 50-tce to hit. Są nowoczesne, pełne klasy i pomagają wydobyć naturalne piękno. Eksponują te cechy urody, które są najcenniejsze. Wygładzają policzki i odejmują lat. Oto zdjęcia najciekawszych fryzur dla dojrzałych kobiet.

Fryzury dla 50-tek robią wrażenie. Są nowoczesne i stylowe, a ponadto potrafią optycznie odmładzać i wydobyć naturalne piękno. Najbardziej popularne są krótkie fryzury. Cechuje je to, że są praktyczne i dobre na każdą okazję. Prezentujemy najciekawsze stylizacje włosów dla dojrzałych kobiet.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo obcinany przez swoją partnerkę. Niecodzienna zmiana fryzury

Fryzury dla kobiet po 50 roku życia. Krótka fryzura pełna stylu to Pixie cut!

Pixie cut to fryzura nowoczesna i prosta. Cechują ją mocno wycieniowane kosmyki i mocno przystrzyżony tył. Na czoło spada skośna grzywka, którą z łatwością wystylizujesz do góry. Kobietom po 50-tce polecamy kolory jasne, wpadające nawet w siwy. Mushroom blond to jeden z największych trendów, a przy okazji unikniesz farbowania i zachowasz naturalny wygląd. Ta fryzura wyeksponuje kości policzkowe i optycznie wymodeluje twarz. Ma wiele zalet i 9działa lepiej niż lifting!

 

Ten kolor włosów jest idealny dla 50-tek! W połączeniu z grzywką zadaje szyku

W tym sezonie króluje miodowy blond. To ciepły odcień, który optycznie rozświetli cerę. Jeśli w takim kolorze będziesz miała fryzurę — dodaj do niej grzywkę w stylu curtain bangs. Grzywka odmładza, zwłaszcza ta delikatnie wymodelowana. Dodaje twarzy delikatności i może nawet ukryć zmarszczki.

 

Refleksy znów w modzie! W połączeniu z Bixie to idealna fryzura dla 50-tek

Pasemka, refleksy, czy balejaż — te ozdobne wariacje dotyczące fryzury znów są w modzie! Dodają włosom blasku i wyglądają oryginalnie. Kiedyś były modne i teraz znów są na topie. Farbując w ten sposób swoje włosy, nie będziesz wyglądać staromodnie, a nowocześnie. Świetnie wyglądają na fryzurze typu short bob.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: