Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą: "Namówiła mnie"

Anna Lewandowska postanowiła ostatnio odświeżyć nieco swoją fryzurę. Efektem wizyty u stylistki, która regularnie zajmuje się jej włosami, pochwaliła się na instagramowej relacji. - Namówiła mnie - napisała na zdjęciu. Jak teraz wygląda trenerka?

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Pamiętacie?

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Trenerka dla wielu osób jest ogromnym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Dwukrotnie uzyskała bowiem tytuł magistra, a na swoim koncie ma również ponad 50 polskich i zagranicznych certyfikatów. Anna Lewandowska aktywnie prowadzi również swoje social media, gdzie regularnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą, lecz także wybranymi momentami ze swojego życia.

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu kobiet nie tylko w kwestii żywienia czy treningu, lecz także trendów. Żona Roberta Lewandowskiego regularnie zachwyca na Instagramie swoimi stylizacjami, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami fanki często dopytują o poszczególne elementy jej garderoby, czy szczegóły dotyczące makijażu oraz fryzury.

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Jak wygląda po wizycie u fryzjera?

Anna Lewandowska nie należy raczej do tego grona gwiazd, które co chwile drastycznie zmieniają swoją fryzurę. Trenerka od pewnego czasu pozostaje wierna dłuższym włosom w naturalnym odcieniu jasnego brązu z blond refleksami. Jakiś czas temu zdecydowała się również na grzywkę, jednak teraz postanowiła ją zapuszczać. Ostatnio Anna Lewandowska udała się do swojej fryzjerki, by odświeżyć fryzurę. Jak można wywnioskować z komentarza, który dodała do zdjęcia, za jej namową trenerka podcięła nieco swoje włosy. Efektem pochwaliła się na InstaStories.

@dudahairdesign namówiła mnie

- przyznała. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: