Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą: "Namówiła mnie"

Anna Lewandowska postanowiła ostatnio odświeżyć nieco swoją fryzurę. Efektem wizyty u stylistki, która regularnie zajmuje się jej włosami, pochwaliła się na instagramowej relacji. - Namówiła mnie - napisała na zdjęciu. Jak teraz wygląda trenerka?

Więcej o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Pamiętacie?

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Trenerka dla wielu osób jest ogromnym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Dwukrotnie uzyskała bowiem tytuł magistra, a na swoim koncie ma również ponad 50 polskich i zagranicznych certyfikatów. Anna Lewandowska aktywnie prowadzi również swoje social media, gdzie regularnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą, lecz także wybranymi momentami ze swojego życia.

Cameron DiazCameron Diaz w szczerym wywiadzie: "Jestem, jak dzikie zwierzę"

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu kobiet nie tylko w kwestii żywienia czy treningu, lecz także trendów. Żona Roberta Lewandowskiego regularnie zachwyca na Instagramie swoimi stylizacjami, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami fanki często dopytują o poszczególne elementy jej garderoby, czy szczegóły dotyczące makijażu oraz fryzury.

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Jak wygląda po wizycie u fryzjera?

Anna Lewandowska nie należy raczej do tego grona gwiazd, które co chwile drastycznie zmieniają swoją fryzurę. Trenerka od pewnego czasu pozostaje wierna dłuższym włosom w naturalnym odcieniu jasnego brązu z blond refleksami. Jakiś czas temu zdecydowała się również na grzywkę, jednak teraz postanowiła ją zapuszczać. Ostatnio Anna Lewandowska udała się do swojej fryzjerki, by odświeżyć fryzurę. Jak można wywnioskować z komentarza, który dodała do zdjęcia, za jej namową trenerka podcięła nieco swoje włosy. Efektem pochwaliła się na InstaStories.

@dudahairdesign namówiła mnie

- przyznała. 

Jennifer Lopez pokazała się totalnie bez makijażu. Fani zaskoczeni: 'Wyglądasz inaczej' (zdjęcie ilustracyjne)Jennifer Lopez pokazała się totalnie bez makijażu. Fani: "Wyglądasz inaczej"

Anna LewandowskaAnna Lewandowska https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym?Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym? Oto najważniejsze informacje

Więcej o: