Doda pokazała się w zaskakującym kolorze włosów. Fani jej nie poznali: "Wyglądasz petarda"

Doda podzieliła się na Instagramie zdjęciami, które zrobiła podczas wieczoru z przyjaciółmi w Dzień Kobiet. Gwiazda zaskoczyła nie tylko swoją stylizacją, lecz przede wszystkim swoją fryzurą. - Ten kolor tak do ciebie pasuje - komentują internautki oraz internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Doda to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce. Choć potrafi wzbudzać skrajne emocje, od lat pochwalić się może ogromną rzeszą fanek i fanów. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 1,3 mln osób, z którymi Doda regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Nie ma wątpliwości, że dla wielu obserwujących ją kobiet, Doda jest wzorem oraz inspiracją, a fanki chętnie podpatrują zarówno jej stylizacje, makijaże, jak i fryzury. Jednocześnie, mimo upływu lat, potrafi również bardzo zaskoczyć internautki oraz internautów swoim wyglądem.

Doda pokazała się w zaskakującej fryzurze. "Ten kolor tak do ciebie pasuje"

Ostatnio Doda opublikowała na Instagramie zdjęcia, które zrobione zostały podczas spotkania z przyjaciółmi, które odbyło się w Dzień Kobiet. Na tę okazję gwiazda wybrała stylizację inspirowaną Trującym Bluszczem i zaskoczyła swoją fryzurą. Postawiła bowiem na długą perukę w kolorze intensywnej rudości. 

Poison Ivy, dziękuje za zaproszenie i wspaniały wieczór z przyjaciółmi <3 w dzień kobiet

- napisała pod udostępnionym zdjęciem.

 

W komentarzach pojawiło się wiele komplementów oraz słów zachwytu. Choć część fanek i fanów przyznała, że w pierwszej chwili nie poznali gwiazdy, to wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że Doda wygląda w takich włosach fantastycznie:

Boska Bogini
Ruda tańczy jak szalona
Matko, w rudym wyglądasz petarda
Na początku myślałam, że to z jakiegoś nowego teledysku, ekstra ci w rudych
Ten kolor włosów Pani bardzo pasuje
Nie poznałam
Powiem ci, że ten kolor tak do ciebie pasuje
Włosy cudowne!
Myślałam, że to Maff
Bardzo pięknie wyglądasz w tym kolorze!!!! Aż się na patrzeć nie mogę

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: