To najmodniejsza krótka fryzura na 2022. Hitowe cięcie, które odmładza i podkreśla urodę

Wiosna to idealny czas na nową fryzurę. Odpowiednim cięciem można bowiem nie tylko wizualnie odjąć sobie lat, lecz także zupełnie odmienić swój wizerunek. Oto jedna z najmodniejszych fryzur 2022 roku, która już podbija serca gwiazd. Ostatnio zdecydowała się na nią Maffashion.

Więcej o trendach i fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Odpowiednią fryzurą można nie tylko skutecznie odmienić swój wizerunek i odjąć optycznie nawet kilka lat, lecz także dodać objętości oraz wizualnie zagęścić cienkie włosy. Takie jest właśnie jedno z cięć, które królować będzie w tegorocznych trendach. Wiosna to czas, kiedy wiele kobiet pragnie zmienić coś w swoim wyglądzie. Jeśli zatem myślisz o metamorfozie, koniecznie zastanów się nad tą fryzurą.

To najmodniejsza krótka fryzura na 2022. Hitowe cięcie, na które stawiają gwiazdy

Śmiało można stwierdzić, że jest to jedna z najpopularniejszych fryzur w damskiej w historii fryzjerstwa. Mowa oczywiście o cięciu typu bob sięgającym linii żuchwy, które uwielbiane jest przez kobiety na całym świecie. Bob od lat obecny jest w trendach, jednak w tym roku znów znalazł się w czołówce jako prawdziwy hit. Jest to fryzura, w której dobrze wyglądają kobiety w każdym wieku, niezależnie od rodzaju czy struktury włosów. W ostatnim czasie na takie cięcie zdecydowała się jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, czyli Julia Kuczyńska, znana w sieci jako Maffashion.

 

Pod filmikiem z metamorfozy Julii Kuczyńskiej oraz opublikowanym przez nią zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od internautek zachwyconych jej nową fryzurą:

Odważnie i sexy
Elegancko i z klasą!
No przepięknie
Pięknie, subtelnie i kobieco
Ale zmiana, wow! Zawsze ciężko mi się przyzwyczaić, gdy ktoś skraca sobie włosy ale u Ciebie naprawdę fajnie to wygląda
Wiosennie, stylowo, wygodnie
Świetny fryz!!! Idę za tydzień do fryzjera i zastanawiam się nad taką właśnie fryzurką
Rewelacja ta nowa fryzura!

- czytamy. 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: