Anna Lewandowska obcięła włosy. Aż trudno uwierzyć, że nie ma doczepów! "Obłędne"

Anna Lewandowska zdecydowała się odświeżyć nieco swoją fryzurę na wiosnę. Efektem cięcia pochwaliła się na Instagramie, publikując krótki filmik. - Podziwiam panią za taką naturalność - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Anna Lewandowska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fatów, trenerka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie regularnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą, lecz także wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu osób Anna Lewandowska jest ogromnym autorytetem nie tylko w kwestii zdrowego stylu życia, lecz także różnych trendów, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami czy filmikami regularnie pojawiają się pytania od internautek o poszczególne elementy garderoby, a także szczegóły dotyczące jej pielęgnacji, makijażu oraz fryzury.

Anna Lewandowska odświeżyła fryzurę na wiosnę. Efektem cięcia pochwaliła się na Instagramie. "Bosko"

Choć Anna Lewandowska w ostatnim czasie nie eksperymentuje ze swoimi włosami, to regularnie odświeża fryzurę podcinając końcówki. Od pewnego czasu pozostaje wierna dłuższym włosom w naturalnym odcieniu jasnego brązu z jaśniejszymi refleksami. Jakiś czas temu zdecydowała się na grzywkę, jednak teraz ją zapuszcza. Trenerka przykłada ogromną uwagę do świadomej pielęgnacji, dbając nie tylko o kondycję swojej skóry i cery, lecz także włosów. Ostatnio na Instagramie podzieliła się krótkim wideo, na którym zaprezentowała efekt świeżo podciętych włosów.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych włosami Ani Lewandowskiej internautek:

Jak widzę takie zdrowe włosy to mam ochotę wrócić do naturalnego koloru. Piękne
Przepiękne, zdrowe włosy
Bosko
Podziwiam panią za taką naturalność
Cudnie
Piękne włosy i kolor
Świeży look!

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: