Krótkie fryzury damskie 2022. Zdjęcia cięć, którymi zachwycisz. Polki je pokochały.

Krótkie włosy wcale nie oznaczają nudnych cięć. Moda zmienia się na okrągło, a w nadchodzącym sezonie kilka fryzur będzie szczególnie modnych. Zobacz najbardziej stylowe inspiracje cięć, które wyróżnią i zachwycą.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krótkie włosy to również spore pole do popisu. Fryzury można urozmaicić grzywką, cieniowaniem i modelowaniem. Oto zestawienie fryzur, których stylizacja nie jest czasochłonna, a efekt utrzymuje się cały dzień.

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Krótkie fryzury 2022: bob wciąż trendy

Bob w różnych wersjach i długościach to fryzura, która jest niebywale ponadczasowa i pasuje niemal dla każdego. Odpowiednie ułożenie przedziałka, cieniowanie i długość to elementy, które sprawią, że wersję tego cięcia dopasujemy idealnie dla siebie. Charakterystyczną rzeczą w przypadku bobów jest asymetryczna długość, gdzie tył jest krótszy, zaś przód dłuższy.

 

Fryzury do ramion: krótkie fryzury z grzywką

Krótkie i romantyczne cięcie we francuskiej wersji, gdzie pasma sięgają linii ust to propozycja, która jest wyjątkowo modna i stylowa. Najlepiej jak lekko pofalujemy włosy i stworzymy lekki nieład, fryzura będzie się prezentować wyjątkowo naturalnie. Krótkie cięcia zawsze można urozmaicić grzywką. 

 

Modne fryzury 2022: krótkie pixie cut

Pixie cut to odważne cięcie, które sprawdzi się dla kobiet, które chcą podkreślić swoje rysy twarzy i odsłonić szyję i kark. Stylizacja włosów nie jest czasochłonna, lecz trzeba pamiętać o regularnych wizytach u fryzjera by cięcie prezentowało się nienagannie. Pixie cut to bob w najkrótszej wersji z dodatkiem grzywki i nie wychodzi z mody już od wielu sezonów.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: