Danuta Holecka zaskoczyła nową fryzurą. Po ciemnych włosach nie ma już śladu

Danuta Holecka zaskoczyła w ostatnim czasie kolejną metamorfozą. Na antenie TVP info zaprezentowała się w nowej fryzurze. Po ciemnym kolorze włosów, który do tej pory nosiła dziennikarka nie ma już śladu. Korzystna metamorfoza?

Więcej o fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Danuta Holecka w roli prezenterki "Wiadomości" zadebiutowała w 1997 r. Później od 2010 roku przez sześć lat nie widzieliśmy jej w tym programie, aż do 2016 roku, kiedy wróciła do "Wiadomości". W 2019 r. została natomiast szefową "Wiadomości" oraz programu informacyjnego TVP. Do niedawna Danuta Holecka należała do tego grona znanych osób, które raczej nie eksperymentowały drastycznie ze swoim wizerunkiem oraz fryzurą. Przez ostatnie lata dziennikarka pozostawała wierna włosom w odcieniu ciemnego brązu, jednak w ostatnim czasie zaczęło to ulegać zmianie. Prowadząca "Wiadomości" już od jakiegoś stopniowo rozjaśniała swoje kosmyki, jednak teraz zaskoczyła spektakularną metamorfozą.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna ma nowy kolor włosów! Jest "obłędny"

Danuta Holecka ma nową fryzurę. Z brunetki stała się blondynką! Korzystna zmiana?

Ostatnio na antenie TVP info Danuta Holecka zaprezentowała się w kolorze włosów, który z całą pewnością zaskoczył widzki oraz widzów. Otóż okazuje się, że dziennikarka jest obecnie blondynką, a po kosmykach w kolorze ciemnego brązy nie ma już ani śladu. 

Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. Fanki: 'Co za fryz' (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. Fanki: "Co za fryz"

- Pani Danuta ewidentnie szuka nowego stylu, ale niestety zbłądziła i wyszła na bezdroża. Kobiety, które mają okrągłe ramiona i większy biust, gdy zakładają rzeczy nieprzylegające do ciała i jeszcze zaczesują do tyłu włosy, robią sobie krzywdę. Przede wszystkim optycznie powiększają sobie bardzo ramiona i biust. (...) Pani Danucie zdecydowanie jest lepiej w ciemniejszych rozpuszczonych włosach i eleganckich marynarkach. Ostatnie stylizacje dodały jej lat, a to przecież piękna kobieta - powiedziała stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro w rozmowie z Faktem.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: