Halle Berry znów wygląda jak dziewczyna Bonda? Aktorka zaskoczyła nową fryzurą

Halle Berry opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. Po długich włosach aktorki, które nosiła przez ostatnie lata, nie ma już śladu. Metamorfoza nie wszystkim jednak się spodobała. - Oby to była peruka - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Halle Berry pokazała się w bikini. Co za figura!

Halle Berry to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Choć na koncie ma przeróżne role (jest laureatką Oscara, Złotego Globa oraz Emmy), wiele osób kojarzy ją przede wszystkim jako dziewczynę Jamesa Bonda, którą zagrała u boku Pierce’a Brosnana w filmie "Śmierć nadejdzie jutro". W 2002 roku, magazyn "People" uznał Halle Berry jedną z 50. najpiękniejszych osób na świecie, natomiast w roku 2008 okrzyknięta została przez magazyn "Esquire" najseksowniejszą żyjącą ciemnoskórą kobietą. Aktorka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 7,7 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Halle Berry znów wygląda jak dziewczyna Bonda? Aktorka zaskoczyła krótką fryzurą! Metamorfoza podzieliła fanki i fanów

Halle Berry opublikowała ostatnio na swoim profilu kilka zdjęć z czerwonego dywanu, na którym pojawiła się w nowej fryzurze. Aktorka postanowiła zaszaleć i znacznie skrócić swoje długie włosy. - To jest dla wszystkich moich pięknych fanów, którzy chcieli, bym wróciła do krótkich włosów! To jest dla was! - napisała pod jednym ze zdjęć. Pod innym umieściła natomiast emotikonkę nożyczek, co może wskazywać, że tym razem naprawdę obcięła swoje naturalne kosmyki. 

 

Metamorfoza gwiazdy spotkała się jednak ze skrajną reakcją fanek oraz fanów. Jedni są zachwyceni i uważają, że Halle Berry znów wygląda jak kobieta Bonda albo Storm, inni natomiast mają nadzieję, że jest to jednak pruka, a aktorka szybko wróci do długich włosów:

Kocham tę fryzurę!
Tęsknię za długimi włosami... Oby to była peruka
Krótkie włosy długie włosy, bez włosów, jesteś bardzo piękna wewnątrz i na zewnątrz
Moja ulubiona dziewczyna Jamesa Bonda 
To zdjęcie krzyczy Storm
W długich włosach lepiej
W każdej fryzurze wyglądasz oszałamiająco

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: