Halle Berry znów wygląda jak dziewczyna Bonda? Aktorka zaskoczyła nową fryzurą

Halle Berry opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. Po długich włosach aktorki, które nosiła przez ostatnie lata, nie ma już śladu. Metamorfoza nie wszystkim jednak się spodobała. - Oby to była peruka - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Halle Berry pokazała się w bikini. Co za figura!

Halle Berry to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Choć na koncie ma przeróżne role (jest laureatką Oscara, Złotego Globa oraz Emmy), wiele osób kojarzy ją przede wszystkim jako dziewczynę Jamesa Bonda, którą zagrała u boku Pierce’a Brosnana w filmie "Śmierć nadejdzie jutro". W 2002 roku, magazyn "People" uznał Halle Berry jedną z 50. najpiękniejszych osób na świecie, natomiast w roku 2008 okrzyknięta została przez magazyn "Esquire" najseksowniejszą żyjącą ciemnoskórą kobietą. Aktorka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 7,7 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Cameron DiazCameron Diaz w szczerym wywiadzie: "Jestem, jak dzikie zwierzę"

Halle Berry znów wygląda jak dziewczyna Bonda? Aktorka zaskoczyła krótką fryzurą! Metamorfoza podzieliła fanki i fanów

Halle Berry opublikowała ostatnio na swoim profilu kilka zdjęć z czerwonego dywanu, na którym pojawiła się w nowej fryzurze. Aktorka postanowiła zaszaleć i znacznie skrócić swoje długie włosy. - To jest dla wszystkich moich pięknych fanów, którzy chcieli, bym wróciła do krótkich włosów! To jest dla was! - napisała pod jednym ze zdjęć. Pod innym umieściła natomiast emotikonkę nożyczek, co może wskazywać, że tym razem naprawdę obcięła swoje naturalne kosmyki. 

 

Joanna OpozdaJoanna Opozda prezentuje formę po ciąży. Fani: "Matka rakieta"

Metamorfoza gwiazdy spotkała się jednak ze skrajną reakcją fanek oraz fanów. Jedni są zachwyceni i uważają, że Halle Berry znów wygląda jak kobieta Bonda albo Storm, inni natomiast mają nadzieję, że jest to jednak pruka, a aktorka szybko wróci do długich włosów:

Kocham tę fryzurę!
Tęsknię za długimi włosami... Oby to była peruka
Krótkie włosy długie włosy, bez włosów, jesteś bardzo piękna wewnątrz i na zewnątrz
Moja ulubiona dziewczyna Jamesa Bonda 
To zdjęcie krzyczy Storm
W długich włosach lepiej
W każdej fryzurze wyglądasz oszałamiająco

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: