Te fryzury dla 50-tek są obłędne! Koloryzacje, które rozświetlą cerę i optycznie ukryją zmarszczki

Idealne fryzury dla 50-tek istnieją i są bardzo modne! To nie tylko stylowe cięcia, ale i kolory, które potrafią wygładzić cerę. Optycznie odejmują lat i są hitem na wiosnę 2022. Oto najciekawsze propozycje dla dojrzałych kobiet. Efekt "wow" gwarantowany!

Fryzury dla dojrzałych kobiet zachwycają stylem i nowoczesnym wyglądem. Odpowiednio ufarbowane i wystylizowane włosy mogą odmłodzić nawet o 10 lat. Niektóre z nich są uniwersalne i pasują do niemal każdego kształtu twarzy. Prezentujemy najciekawsze fryzury dla 50-tek na ten sezon.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Modne fryzury dla 50-tek. Krótkie włosy z efektem "wow" które odmładzają

Dla dojrzałych kobiet rekomendowane są duże metamorfozy. Czasem skrócenie włosów może odjąć nawet 10 lat. Wszystko za sprawą odsłonięcia owalu twarzy i uwydatnieniu kości policzkowych. Skóra wydaje się wówczas gładsza, a cera - młodsza. Taka fryzura połączona z kolorem takim jak miodowy blond, czy orzechowy blond będzie wyglądała naturalnie i rozświetli cerę. Polecane cięcie to Pixie cut, lub Bixie.

 

Ta stylizacja włosów cię odmłodzi! Postaw na grzywkę curtain bangs i balejaż

Fryzury z grzywką kojarzą się z młodzieńczym wyglądem i wyjątkowym urokiem. Są bardzo delikatne, subtelne i eleganckie. Zwłaszcza, jeśli wybierzesz curtain bangs, która jest hitem sezonu! Pasma otulają linię twarzy, a jeśli są delikatnie podkręcone nadają "powiewu świeżości" całej fryzurze. Taka grzywka wygląda perfekcyjnie w połączeniu z balejażem, lub pasemkami, które właśnie wróciły do łask!

 

Chcesz ukryć siwe włosy i zachować młody wygląd? Postaw na mushroom blond i fryzurę bob

Fryzura typu bob odmładza. Optycznie podnosi włosy, za sprawą cięcia - krótszego z tyłu i dłuższego z przodu. Włosy wyglądają wówczas na odżywione i mocne. Jeśli myślisz, że siwe pasma wymagają regularnego farbowania - mylisz się! Teraz modny jest naturalny look, a szare włosy noszą nawet nastolatki! Mushroom blond, bo tak nazywa się najmodniejsza koloryzacja to włosy szare z delikatnym blaskiem wpadającym właśnie w blond. Możesz wyrównać kolor, a dzięki naturalnej siwiźnie, farbowanie odrostów nie będzie takie trudne i częste. Połącz te dwa trendy i uzyskaj znakomity efekt.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: