Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą. Zaskoczyła zmianą koloru

Karolina Szostak wraz z początkiem wiosny postanowiła odżwieżyć nieco swój wizerunek. Dziennikarka postawiła na zmianę odcienia swoich włosów, a efektem końcowym wizyty w salonie fryzjerskim pochwaliła się na Instagramie. - Na żywo cuuuudnie! - podsumowała jej fryzjerka.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Karolina Szostak jest najpopularniejszą dziennikarką sportową w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także metamorfozy, którą przeszła lata temu. Przypomnijmy, że dziennikarka schudła wówczas ponad 30 kg, a wielu wywiadacg przyznała, że w pływ na jej wygląd oraz samopoczucie ma m.in. dieta dr Dąbrowskiej, czyli post warzywno-owocowy, na który przechodzi regularnie każdego roku. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Karolina Szostak należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Obecnie profil Karoliny Szostak obserwuje ponad 169 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. 

Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą. Jak wygląda po zmianie koloru?

Wiosna to moment, w którym wiele kobiet decyduje się na metamorfozę i najczęściej pada właśnie na włosy. Okazuje się, że i Karolina Szostak postanowiła w ostatnim czasie odmienić nieco swoją fryzurę. Dziennikarka wybrała się w tym celu do salonu fryzjerskiego, a efektem końcowym pochwaliła się, publikując post na swoim instagramowym profilu. Tym razem Karolina Szostak postawiła na zmianę odcienia włosów. Zamiast ciepłych tonów, na jej głowie zagościł chłodny odcień blondu.

#kolor #schłodzonysmakujenajlepiej

- napisała krótko pod opublikowanym postem.

Karolina Szostak pochwaliła się nową fryzurąKarolina Szostak pochwaliła się nową fryzurą https://www.instagram.com/karolinaszostak/

Chłodniejszy włos w ten pierwszy dzień wiosny, bilans musi się zgadzać, na żywo cuuuudnie!!!

- podsumowała na swoim profilu fryzjerka dziennikarki.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: