Margaret ma nową fryzurę. Zaszalała z kolorem! Za wizytę u fryzjera zapłaciła fortunę

- Jestem ruda i krótka - ogłosiła za pomocą mediów społecznościowych Margaret, chwaląc się swoją nową fryzurą. Po długich blond pasmach artystki nie ma już śladu. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Przez lata kariery Margaret zdążyła już wielokrotnie udowodnić, że nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Najnowsza metamorfoza artystki zaskoczyła jednak nawet jej fanów. Piosenkarka zdecydowała się bowiem na naprawdę radykalną zmianę, a po jej jasnych blond pasmach nie ma już śladu.

Zobacz wideo

Margaret zaskoczyła nową fryzurą

Efektem swojej metamorfozy artystka pochwaliła się na Instagramie. Piosenkarka nie tylko znacząco skróciła swoje długie włosy, ale też zaszalała z kolorem, farbując je na kolor soczystej pomarańczy.

- Jak jestem ruda, to wiedz, że coś się dzieje - zapowiedziała artystka, prezentując fanom nową fryzurę. Za metamorfozę piosenkarki odpowiedzialny jest znany fryzjer gwiazd, w którego salonie za strzyżenie i koloryzację trzeba zapłacić nawet 1500 złotych.

 
Wow wow wow
Piękna
Super zmiana
Ożeż, Ruda!
Petarda
Wow, piękny kolor

- komplementowali zaskoczeni fani, będący pod wyraźnym wrażeniem nowej fryzury Margaret. Pasuje jej?

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym? Wojna w Ukrainie. Jak pomagać najbardziej potrzebującym? Oto najważniejsze informacje

Więcej o: