Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy. Jej aktualna fryzura to hit wiosny. Petarda!

Małgorzata Kożuchowska jakiś czas temu postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie i zdecydowała się na zapuszczanie włosów. Po krótkich włosach, które przez lata były jej znakiem rozpoznawczym, nie ma już śladu. Nowa fryzura aktorki to jedno z najmodniejszych cięć 2022. Podkreśla urodę i wizualnie odmładza!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Kożuchowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Sympatię widzów oraz rozpoznawalność zyskała dzięki rolom w takich filmach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch" czy "Zróbmy sobie wnuka" oraz w serialu "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Ku uciesze wielu fanek i fanów, Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 miliona osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Patrząc na aktualne zdjecia aktorki doskonale widać, jak duża zmiana zaszła na jej głowie na przestrzeni ostatnich kilku lat.  

Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. W takim cięciu wygląda fenomenalnie

Małgorzata Kożuchowska opublikowała ostatnio na swoim profilu zdjęcie, które zrobiła w teatrze podczaj jednej z prób. - Kiedy dookoła nas tak wiele złego się dzieje, naturalnie szukamy momentu, w którym możemy złapać oddech. Dla mnie taką chwilą w ciągu dnia jest praca. Ucząc się roli czy biorąc udział w próbach w z kolegami aktorami, mogę choć na chwilę zapomnieć o wszystkim, co złe i przygnębiające. To oczywiście nie daje pełnego ukojenia, bo przecież nie chcemy zapomnieć o tym co się dzieje i cały czas jesteśmy zaangażowani w niesienie pomocy ofiarom wojny. Nie można inaczej - napisała.

 

Na udostępnionej przez aktorkę fotografii nie da się nie zauważyć, że jej włosy są coraz dłuższe i już prawie sięgają jej ramion. Obecnie aktorka nosi fryzurę zwaną blunt bob, czyli odmianę klasycznego boba, która charakteryzuje się prosto obciętymi włosami bez cieniowania końcówek. To cięcie, które jest jednym z większych trendów tego roku! Nic jednak dziwnego, że robi wśród kobiet taką furorę, gdyż pasuje paniom niezależnie od długości włosów, wieku, czy kształtu twarzy. Co więcej, świetnie sprawdzi się w przypadku cienkich i rzadkich kosmyków, gdyż wizualnie je zagęści.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: