Najmodniejsze fryzury po 50 roku życia - zdjęcia. Te gorące trendy na wiosnę są lepsze niż lifting!

Prezentujemy najmodniejsze fryzury dla 50-tek, które są hitem na wiosnę! Te trendy cię zachwycą z kilku powodów. Wyglądają nowocześnie i odejmują lat. Działają niemal jak lifting, a przy okazji świetnie prezentują się w wiosennym słońcu.

Wiosną w świecie fryzur królować będą cięcia średniej długości. Są praktyczne, a przy okazji wyglądają efektownie. Takie fryzury polecane są także kobietom po 50 roku życia. Działają odmładzająco i są bardzo stylowe. Nastaw się na uniesienie od nasady wszystkich pasm, cięcia asymetryczne, a także klasyczne i proste, jednak optycznie zagęszczające włosy. Jednym z trendów jest też efekt tzw. sleek hair. Oznacza to włosy błyszczące i gładkie. Taki efekt uzyskasz np. za pomocą botoksu na włosy. Oto kilka fryzur, które pasują niemal każdej kobiecie. 

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość! Wybierz serwis

Najmodniejsze fryzury dla kobiet po 50 roku życia. Blunt bob, czyli bob w nowym wydaniu

Bob to fryzura znana i lubiana. Jest uniwersalna, pasuje niemal każdemu i nie wymaga szczególnego układania. Włosy krótsze z tyłu, a dłuższe z przodu optycznie wyglądają na gęstsze i uniesione. Fryzura blunt bob, która królowała już ubiegłego lata to zupełnie coś nowego. Blunt bob oznacza po prostu "tępe" cięcie. Chodzi o to, aby włosy nie były obcięte "pod linijkę" ale zostały nieco "postrzępione" na dole. W ten sposób pozostawimy tej fryzurze przestrzeń na pozorne niedoskonałości, które dodają jej charakteru. Fryzura będzie uniwersalna, ale "z pazurem".

 

Asymetryczny bob jest nowoczesny i idealny dla dojrzałych kobiet

Asymetryczny bob wygląda bardzo innowacyjnie. Włosy układają się na jedną stronę, przy okazji ułatwiając codzienne czesanie. Taka fryzura najlepiej wygląda z wycieniowaną na bok grzywką. Optycznie wysmukli linię twarzy i wyeksponuje kości policzkowe. 

 

Fale, loki i optyczne zwiększenie objętości. To najmodniejsze fryzury dla 50-tek

Wiosną królować będą też loki i fale! W pewnym wieku włosy wyglądają na "oklapnięte" i zniszczone. Robiąc efekt włosów falowanych, czy kręconych nadasz im objętości, przez co będą wyglądać na gęste i zadbane. Dzięki temu uzyskasz efekt odmładzający. Taka fryzura w połączeniu z np. słonecznym, orzechowym, albo miodowym blondem to prawdziwy hit. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: