Edyta Pazura zaskoczyła nową fryzurą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. "Jak 16-latka"

Edyta Pazura przez lata obecności w mediach przyzwyczaiła nas do charakterystycznej krótkiej blond fryzury. Ostatnio jednak zdecydowała się zapuścić swoje włosy. Jak prezentuje się w takim wydaniu?

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Pazura z okazji nadejścia wiosny pochwaliła się fanom swoją nową fryzurą. Żona Cezarego Pazury przez lata obecności w mediach przyzwyczaiła nas do krótkich blond włosów, które upinała w charakterystycznego już dla niej koka. Jakiś czas temu zdecydowała się jednak zapuścić swoje pasma, a efektami zapuszczania pochwaliła się właśnie na Instagramie.

Zobacz wideo

Edyta Pazura w nowej fryzurze. "Jak Gessler"

- Moje włosy ewidentnie poczuły wiosnę. Chyba włączę tę fryzurę w stały repertuar - napisała pod fotografiami, do których zapozowała w rozpuszczonych włosach ułożonych w efektowne fale.

Pod postem Pazury błyskawicznie zaroiło się od komentarzy od komplementujących ją fanem i fanów.

W tych włosach wyglądasz jeszcze młodziej
Jak 16-latka z naszych cudownych lat
Bardzo fajnie, inaczej, ładnie
Pięknie!
Pięknie ci w długich włosach
Mega

- pisali, będąc pod wyraźnym wrażeniem jej metamorfozy. Jedna z komentujących zwróciła z kolei uwagę na podobieństwo Pazury do... Magdy Gessler. - Jak Gessler - napisała. Widzicie podobieństwo?

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: