Małgorzata Kożuchowska jest nie do poznania! Fanów zachwyciła długość i kolor włosów. "Co za styl"

Małgorzata Kożuchowska znów zaskoczyła swoją metamorfozą. Od jakiegoś czasu jej włosy są coraz dłuższe. Tym razem pokazała się na Instagramie we fryzurze, która zrobiła wrażenie na jej obserwatorach. Komplementowali zarówno długość jej włosów jak i kolor.

Małgorzata Kożuchowska zaczynała swoją historię ze szklanym ekranem we włosach rudych. Jako postać z filmu "Killer" od razu zyskała sympatię widzów. Kluczową rolą w jej karierze, była też rola Hanny Mostowiak w popularnym serialu "M jak Miłość" gdzie już występowała w naturalnych blond włosach sięgających za ramiona. W takiej fryzurze występowała przez lata, aż nadszedł czas roli w serialu "Rodzinka.pl". Aktorka obcięła włosy i przeszła prawdziwą metamorfozę. Od jakiegoś czasu Małgorzata Kożuchowska zdaje się powracać do swojej fryzury sprzed lat. Z miesiąca na miesiąc widać to bardziej.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę. Ma coraz dłuższe włosy!

Małgorzata Kożuchowska od jakiegoś czasu publikuje na Instagramie zdjęcia w długich włosach. Jej pasma rosną i rosną, a gwiazda nie zdradza czy to przygotowania do jednego z filmowych, lub teatralnych projektów, czy osobista decyzja. Obecnie jej włosy sięgają przed ramiona. To popularna stylizacja włosów - short bob. Aktorka farbuje włosy na bardzo jasny blond i ostatnio stawia na delikatne fale. Ma charakterystyczny dla siebie przedziałek na środku. W tej fryzurze jej bardzo do twarzy.

 

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów! Skomentowali jej metamorfozę

Fani Małgorzaty Kożuchowskiej nie pozostawiają żadnej z jej publikacji bez echa. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi aż milion osób! Tym razem skomentowali jej nową fryzurę:

Co to za kolor farby? Jest świetna
Co za styl
Jaka pani jest ładna w tych włosach!
Cudowne włoski

Małgorzata Kożuchowska ma bardzo modną fryzurę na wiosnę. Komu pasuje short bob?

Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej to short bob. Charakteryzuje się dłuższymi włosami z przodu i krótszymi z tyłu. Włosy sięgają najdalej do obojczyków i najczęściej występują z przedziałkiem na środku. Ta fryzura rekomendowana jest dla osób z trójkątną, okrągłą lub kwadratową twarzą. Alternatywą dla tej fryzury jest blunt bob, lub long bob, które pasują niemal każdemu i  są ponadczasowe.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: