Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze na wiosnę. Odmładza i działa jak lifting! Zajmuje mniej niż 1 minutę

Jennifer Lopez pokazała się ostatnio we fryzurze, która ponowinie będzie robiła furorę w sezonie wiosenno-letnim. Tego typu upięcie wizualnie odmładza i działa niczym lifting! Co więcej robi się je w mniej niż minutę. - Zjawiskowa - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach i ich fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Kok lift bun to fryzura, która już w zeszłym roku była totalnym hitem wśród wielu kobiet. Włosy spięte w ten sposób sprawiają, że rysy są bardziej wyeksponowane, a twarz wygląda wizualnie młodziej. To jednak nie jedyne plusy tej fryzury. Niewątpliwą zaletą jest również prostota jej wykonania - tego rodzaju kok nie wymaga bowiem większych umiejętności, a potrafi dać efekt wow. Nic więc dziwnego, że ta fryzura podbija serca kobiet na całym świecie i noszą ją największe gwiazdy, w tym m.in. Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze na wiosnę. Fanki zachwycone: Wyglądasz jak nastolatka!

Jennifer Lopez aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 201 mln internautek oraz internautów. Gwiazda na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Jennifer Lopez jest ogromną inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie, a jej stylizacje, makijaże czy fryzury, które nosi, stają się zwykle hitami i momentalnie lądują na szczycie trendów. W ostatnim czasie JLo kilkukrotnie pokazała się w wysokim koku typu lift bun - wybrała go m.in. na czerwony dywan podczas rozdania nagród Grammy, a także jako fryzurę na typowy dzień biznesowy. 

 

Jak zrobić hitową fryzurę inspirowaną Jennifer Lopez w mniej niż minutę?

Czas wykonania koku tylu lift bun w dużej mierze zależy od okazji, na którą chcesz go wykonać. Im bardziej elegancka, tym dokładniej trzeba się do niej przyłożyć. W przypadku fryzury na co dzień, upięcie włosów w ten sposób nie powinno zająć co więcej niż minutę. Do wykonania koka lift bun będziesz potrzebować szczotki, gumki do włosów, kilku wsuwek oraz lakieru do włosów. Zacznij od dokładnego rozczesania kosmyków, następnie pochyl głowę w dół i zbierz je na czubku głowy w ciasny kucyk, gładko zaczesując i zwiąż włosy gumką. Zwiń włosy w kok i zabezpiecz wsuwkami. Fryzurę utrwal lakierem, przygładzając ewentualnie odstające włoski.

 
Wyglądasz jak nastolatka
Zjawiskowa
Ikona
Najpiękniejsza

- komentują internautki pod zdjęciami JLo w tej fryzurze.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: