Małgorzata Kożuchowska zrobiła furorę w sieci. Fanki patrzą na włosy: "Piękna fryzura"

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami, na których po raz kolejny zachwyciła fanki swoją fryzurą. Aktorka już jakiś czas temu zdecydowała się na zapuszczanie włosów. Jej aktualna fryzura to jedno z najmodniejszych cięć tego roku. Podkreśla urodę i wizualnie odmładza!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Ku uciesze wielu fanek i fanów, aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 1,1 miliona osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Patrząc na aktualne zdjecia aktorki nie da się nie zauważyć, jak duża zmiana zaszła na jej głowie na przestrzeni ostatnich kilku lat. Wiele fanek zastanawiało się, dlaczego Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na taką metamorfozę. Jedna z nich postanowiła wprost zapytać o to pod jednym ze zdjęć: 

Małgosiu skąd pomysł na zapuszczanie włosów? To dla jakiejś roli? A Ty w jakich włosach najlepiej się czujesz, długich czy krótkich?

- napisała.

Czas na zmiany

- odpowiedziała aktorka.

Małgorzata Kożuchowska zrobiła furorę w sieci. Fanki patrzą na włosy. Fryzura aktorki to jeden z większych hitów sezonu

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim profilu zdjęcia z jednej z sesji zdjęciowych, w których ostatnio brała udział. - Czas na drobne zmiany! Pomożecie mi wybrać nowe zdjęcie profilowe? Dajcie znać w komentarzach, które zdjęcie bardziej Wam się podoba i dlaczego? - napisała. Internautki zwróciły uwagę zarówno na świetny wygląd ogólny aktorki, lecz także odniosły się konkretnie do fryzury. Małgorzata Kożuchowska nosi obecnie nieco dłuższego boba sięgającego poniżej linii żuchwy. Jest to nie tylko jedna z bardziej ponadczasowych i stylowych fryzur, lecz także jeden z większych trendów na 2022 rok. 

 
Pięknie wyglądasz Gosiu
Piękna fryzura, cudowny uśmiech, naturalność, wdzięk i niebanalna poza. Perfekt
Jesteś szalenie piękna
Stylowo!
Wyglądasz zjawiskowo

- czytamy w komentarzach pod postem.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: