Patricia Kazadi zrobiła w sieci furorę swoją fryzurą: "jak milion dolców, ale hery wygrywają"

Patricia Kazadi podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem. - Pięknie, zmysłowo i kobieco - komentują fani. Fotografia zrobiła furorę, a uwagę fanek przykuły również włosy gwiazdy. W takim wydaniu Patricia prezentuje się fenomenalnie.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Patricia Kazadi jest jedną z popularniejszych artystek w Polsce, która spełnia się nie tylko w roli aktorki, wokalistki, czy kompozytorki, lecz także influencerki, prowadząc aktywnie swoje social media. Do tej pory na Instagramie Patricia zgromadziła ponad 262 tys. obserwatorek i obserwatorów. Gwiazda na swoim profilu dzieli się nie tylko wybranymi momentami ze swojego życia, lecz także porusza ważne dla kobiet tematy, w tym te dotyczące samoakceptacji. - Jestem dumna z pracy, którą wykonałam i siły, która pozwoliła mi przejść przez wiele doświadczeń w bardzo młodym wieku. I czuję ogromny progres na polu priv i zawodowym. Zdarza się jeszcze czasami, że zdanie na mój temat innych osób potrafi zachwiać moją stabilność w poczuciu własnej wartości. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się to przepracować - napisała jakiś czas temu.

Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna na zdjęciu z castingu do Idola sprzed 20 lat

Patricia Kazadi zrobiła w sieci furorę swoją fryzurą

Patricia Kazadi podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym zapozowała w bardzo kobiecym, czarnym total look'u. Uwagę fanek zwróciły m.in. jej włosy. Choć piosenkarka bardzo często eksperymentuje z fryzurami, stawiając np. na peruki, tym razem postawiła na swoje naturalne loki. To był strzał w dziesiątkę! Patricia Kazadi w takiej wersji wygląda szałowo.

Wyglądasz jak milion dolców, ale hery i tak wygrywają

- napisała jedna z osób.

 

Julia Wieniawa Julia Wieniawa przeszła metamorfozę. Wróciła do naturalnego koloru włosów. "Lepiej w ciemnych"

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów:

Lubię Cię właśnie taką
Wonder woman
Boska kobieta
Pięknie, zmysłowo i kobieco
Zjawiskowo
Spojrzenie? Można się zatracić. Ciało Afrodyty, nie daje się przejść obojętnie
Po prostu bosko

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: