Odważne zmiany, czyli modne krótkie fryzury 2022. Damskie cięcia, które odmienią twój wygląd

Przekonanie, że tylko niektóre kobiety mogą nosić krótkie fryzury jest błędne. Obcinanie włosów może przerażać, ale wszystko zależy od doboru idealnego cięcia. Odpowiednio dobrana fryzura pozwoli na podkreślenie rysów twarzy i optyczne odmłodzenie nawet o kilkanaście lat. Oto zestawienie modnych krótkich fryzur 2022.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Najlepszym sposobem na zmianę nie tylko wyglądu, ale również pewności siebie jest nowa fryzura. Chcąc wyłamać się ze swojej rutyny możesz postawić na krótkie cięcia, które podkreślą rysy twarzy. Wariantów jest wiele, od cięć typu pixie po boby. Wszystko zależy od kształtu twarzy i odcienia skóry. 

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Pixie cut to wyjątkowe cięcie, które niesamowicie podkreśli kształt i rysy twarzy

Pixie cut to popularny rodzaj krótkiej fryzury damskiej. Cięcie pixie polega na bardzo krótkim przycięciu włosów po bokach głowy oraz nad karkiem. Dłuższa pozostaje góra fryzury. Ten rodzaj cięcia sprawdzi się w przypadku praktycznie każdego rodzaju włosów. Pixie cut jak mało która fryzura podkreśli i wyszczupli rysy twarzy.

 

Klasyczny bob to cięcie ponadczasowe, które sprawdzi się dla każdego

Fryzura na boba to fryzura krótka lub średniej długości, w której włosy są zazwyczaj ścięte prosto wokół głowy mniej więcej na wysokości szczęki. Długość nie przekracza linii ramion i często jest z grzywką po bokach lub grzywką z przodu. Ta fryzura jest uwielbiana przez kobiety na całym świecie oraz przez światowe ikony mody. To cięcie jest wręcz ponadczasowe.

 

Wavy bob, czyli klasyczna długość boba urozmaicona falami

Falowany bob to damska fryzura na boba, którą wzbogaca się o delikatne fale przy użyciu narzędzi do stylizacji. Falować można każdy rodzaj krótkiego boba. Ta fryzura pięknie podkreśli owal twarzy oraz doda wdzięku, dzięki uroczym falom. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: