Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fryzurą. "Zdecydowanie lepiej niż w krótkich"

Małgorzata Kożuchowska wzbudza swoją fryzurą wiele emocji. Ostatnio podzieliła się na Instagramie zdjęciem, którym po raz kolejny udowodniła, że decyzja o zapuszczaniu włosów była strzałem w dziesiątkę. - Uwielbiam Cię w takiej fryzurze - czytamy w komentarzach. Cięcie, które aktualnie nosi aktorka to odmładzający hit wiosny!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Ku uciesze wielu fanek i fanów, aktorka należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje media społecznościowe. Na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 1,1 miliona osób, Małgorzata Kożuchowska chętnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet, aktorka jest ogromną inspiracją. Panie chętnie podpatrują zarówno jej stylizację, jak i makijaże oraz fryzury. Kilka lat temu, Małgorzata Kożuchowska, zdecydowała się zapuścić włosy. Choć początkowo wiele fanek i fanów nie było pewnych co do tego pomysłu, teraz coraz częściej przyznają, że w dłuższych włosach wygląda po prostu fenomenalnie.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fryzurą. "Wiecznie młoda"

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym po raz kolejny zachwyciła swoim wyglądem. Aktualnie aktorka nosi bowiem jedną z bardziej ponadczasowych i jednocześnie jedną z najmodniejszych fryzur tego sezonu, czyli cięcie typu bob.

- Czy Wy też tak się cieszycie na widok przyjaciół? Dla mnie, w natłoku zajęć, każda chwila, którą mogę poświęcić najbliższym jest na wagę złota. Ważne jest, aby pielęgnować relacje z ludźmi, których kochamy. W końcu każdy wspólny moment to fantastyczne wspomnienie! Zadzwońcie dzisiaj do kogoś za kim tęsknicie i umówcie się na spotkanie! - napisała aktorka. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych wyglądem aktorki fanek i fanów:

Super style!
Piękne zdjęcie promienieje Pani
Uwielbiam Cię w takiej fryzurze, zdecydowanie lepiej niż w krótkich
Nie wiem jak to robisz, ale po cichutku ci powiem, że uwielbiam cię
Klasa
Wiecznie młoda

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: