Krótkie fryzury damskie 2022. Cięcia idealne nie tylko dla kobiet po 50-tce. Optycznie wysmuklają twarz

Zmiana wizerunku to krok, który może odmienić nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również podnieść pewność siebie. Postaw na cięcia, które optycznie wysmuklą twarz i dodadzą charakteru. Krótkie fryzury damskie 2022, czyli propozycje, które zmienią i odświeżą look na wiosnę i lato.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Włosy to element wizerunku, który może sprawić, że będziemy czuli się i wyglądali wyjątkowo. Krótkie cięcia wcale nie oznaczają nudnych fryzur. Oto propozycje, które są obecnie niezwykle modne i jak mało które podkreślą kobiecość.

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Nowoczesna Diana, czyli nowa wersja kultowej fryzury

Fryzura inspirowana Dianą to nowoczesne podejście do kultowej fryzury księżniczki. To cięcie charakteryzuje się świeżym wyglądem, podnosi pewność siebie oraz dodaje niebywałego stylu. Fryzura jest mieszanką bardzo krótkiego, cieniowanego boba, przechodzącego w pixie.

 

Curtain Bangs, czyli krótkie cięcie z uniwersalną grzywką

Grzywka typu "curtain" i bob z kołnierzykiem doskonale do siebie pasują, a jeśli chodzi o grzywkę, to jest to fryzura, która nie wymaga zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Grzywka typu "curtain" jest bardzo uniwersalna. Taka fryzura doda niebywałego wdzięku i gracji oraz optycznie złagodzi rysy twarzy.

 

Mocny bob, czyli zdecydowane cięcie dla każdego

Mocny bob znany również jako tępy bob jest coraz popularniejszy. Mocny bob pasuje do każdej struktury włosów, ale jeśli włosy są gęste to lepiej jest je najpierw przerzedzić. To cięcie to klasyk wśród krótkich fryzur, który doda charakteru i wysmukli twarz poprzez podkreślenie rysów twarzy.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: