Małgorzata Rozenek w hitowej fryzurze na wiosnę. Działa jak lifting i wizualnie odmładza

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie relację, na której pokazała się w jednej z najmodniejszych fryzur na wiosnę. To ekspresowe upięcie już od jakiegoś czasu robi furorę wśród kobiet, ale cały czas pozostaje w czołówce trendów. Podkreśla urodę, działa jak lifting i wizualnie odejmuje lat!

Więcej o gwiazdach i modnych fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, które bardzo aktywnie prowadzą swoje media społecznościowe. Na Instagramie Małgorzata Rozenek zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że Małgosia jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które regularnie dopytują o szczegóły jej stylizacji, makijażu oraz fryzury. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnym koku. Ta fryzura działa jak lifting i wizualnie odmładza

Ostatnio na instagramowej relacji Małgorzata Rozenek po raz kolejny pokazała się we fryzurze, która od kilku sezonów jest absolutnym hitem. Mowa oczywiście o wysokim koku typu lift bun. To upięcie, które kobiety pokochały nie tylko za wygodę oraz prostotę wykonania, lecz także za optycznie odmładzający efekt. Co więcej, ta fryzura świetnie sprawdza się przy różnych okazjach. Małgorzata Rozenek stawia na nią zarówno na co dzień, jak i podczas treningów, a także wystąpień na czerwonym dywanie.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan https://www.instagram.com/m_rozenek/

Fryzura w stylu Małgorzaty Rozenek to hit na wiosnę! Jak zrobić ją krok po kroku?

Taki kok jest naprawdę banalnie prosty w wykonaniu, nie zajmuje wiele czasu i nie wymaga specjalnych umiejętności fryzjerskich. Jedynym warunkiem jest odpowiednia długość włosów, gdyż zbyt krótkich nie uda się spiąć na czubku głowy. Do takiego koka potrzebna będzie: szczotka, gumka do włosów, kilka wsuwek i lakier do włosów. Najpierw dokładnie rozczesz włosy, a następnie pochyl głowę do przodu i dokładnie zaczesując pasma, zwiąż włosy gumką w ciasny, wysoki kucyk. Zwiń pasma w kok i upnij wsuwkami tak, by trzymał się stabilnie. Na koniec utrwal fryzurę lakierem, przygładzając sterczące kosmyki i gotowe.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: