Odmładzające fryzury po 60 roku życia - zdjęcia. Te modne cięcia są fenomenalne! Działają jak lifting

Odmładzające fryzury potrafią zdziałać cuda. Stylizacje włosów, które odejmują lat, są bardzo modne i pasują zarówno kobietom po 60-tce, jak i młodszym, które podążają za trendami. Prezentujemy najciekawsze fryzury odmładzające na 2022 rok. Działają jak lifting!

Dojrzały wiek to nie powód, aby nie interesować się modą! Najgorętsze trendy dla 60-tek zarówno w świecie stylizacji jak i fryzur są bardzo różnorodne. Nie tylko podkreślą urodę, ale i odmłodzą nawet o 10 lat! Poznaj najciekawsze fryzury dla pań po 60-tce i nie tylko. Oto trzy najciekawsze propozycje.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czas iść do szkoły, a włosy najchętniej schowałabyś pod czapką? Ta fryzura cię uratuje!

Trendy 2022: Bixie czyli połączenie Boba i Pixie! Nowoczesna fryzura na 2022 rok

Fryzura Bob to ponadczasowy hit. Jest najbardziej uniwersalna i pasuje do każdego kształtu twarzy. Optycznie podnosi włosy nadając im gęstości. Czas na jej nową odsłonę - poznaj Bixie! To połącznie fryzury Bob z fryzurą Pixie, która jest krótka i charakteryzuje ją mocne cieniowanie przy użyciu maszynki na wysokości szyi. Takie włosy będą uniesione, a przy okazji odmłodzą twój wygląd! 

 

Odmładzające fryzury: Lśniący short bob optycznie odżywi włosy

Krótkie włosy są praktyczne i nowoczesne. Bob w wersji krótkiej jednocześnie nada twarzy gładkich rysów, a przy okazji sprawi, że włosy będą wyglądały na mocne i pełne blasku. Proponujemy ten wariant z przedziałkiem na środku. Taki zabieg uwydatni kości policzkowe i optycznie ukryje zmarszczki.

 

Pixie cut wymodelowany do góry. Nowoczesny i drapieżny look odejmuje lat!

Pixie cut to włosy bardzo krótkie i wycieniowane. A co gdyby je wystylizować do góry? To nie "irokez" charakterystyczny dla punkowej subkultury, a najmodniejsza fryzura na 2022 rok! Dodaje charakteru, "pazura" i jest idealna dla dojrzałych kobiet, które są odważne i chcą wyglądać nowocześnie

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: