Fryzjer Meghan Markle zdradził, jak uzyskać jej "luksusowe" fale w zaledwie trzech krokach

Włosy Meghan Markle zawsze zwracają uwagę. Wiele kobiet chętnie inspiruje się fryzurami, w których publicznie pokazuje się żona księcia Harry'ego. Jej fryzjer zdradził ostatnio sposób, jak w trzech krokach uzyskać "luksusowe" fale, w których pokazała się m.in. podczas Invictus Games.

Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Meghan i Harry. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

George Northwood to fryzjer gwiazd, który prowadzi swój salon w Londynie. Oprócz Meghan Markle, wśród jego klientek znajduje się m.in. Alexa Chung, Rosie Huntington-Whiteley, czy Alicia Vikander. Gdy Meghan i Harry mieszkali w Wielkiej Brytanii, należał do zespołu księżnej Sussex i to właśnie jemu powierzono wykonanie loków księżnej w dniu jej ślubu. Teraz, po dłuższej przerwie, znów miał okazję uczesać żonę księcia Harry'ego. Odpowiedzialny był bowiem za jej fryzurę podczas Invictus Games 2022. 

Kiedyś kit dzisiaj hit. Te cięcia wracają do łask! Noszą je największe gwiazdy Kiedyś kit dzisiaj hit. Te cięcia wracają do łask!

"Luksusowe" loki Meghan Markle? Taką fryzurę zrobisz na swoich włosach w trzech krokach

George Northwood w rozmowie z Daily Mail zdradził, w jaki sposób każda kobieta może uzyskać taki efekt na swoich włosach w domowym zaciszu. - Kluczem jest przygotowanie dobrego podkładu na włosach, więc zamiast zwykłego wysuszenia, wysusz je na gładko - powiedział. Najlepszy efekt ta wyciągniecie je na szczotkę lub kilkukrotne przeczesanie ich w trakcie suszenia. - Jeśli zamierzasz zrobić przedziałek na środku, wysusz przednią część włosów do przodu - zaznaczył.

Ta fryzura to hit na 2022. Fryzjer gwiazd zdradza, jak zrobić ją w 30 sekund! (zdjęcie ilustracyjne) Ta fryzura to hit na 2022. Fryzjer gwiazd zdradza, jak zrobić ją w 30 sekund!

- Nawijaj włosy na lokówkę w kierunku od twarzy i skup się na połowie długości, a nie na nasadzie i końcach, aby uzyskać bardziej efekt fali niż loków - kontynuował. - Po zakręceniu każdego kosmyka na grubą lokówkę, wyciągnij włosy prosto, aby ostygły w łagodniejszym zagięciu. Na koniec użyj palców lub szczotki, aby przeczesać włosy - wyjaśnił. Trzecim i ostatnim krokiem jest wykończenie fryzury, które daje efekt wow. W tym celu należy sięgnąć po produkt nabłyszczający, który zapewni lśniące i "luksusowe" wykończenie.

 

Źródło: dailymail.co.uk

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: