Anna Wendzikowska w nowej fryzurze. Zapowiada zmiany? "New hair = new life"

- New hair = new life - ogłosiła Anna Wendzikowska, pubikując w mediach społecznościowych zdjęcie nowej fryzury. - Jak siostra bliźniaczka Agnieszki Włodarczyk - stwierdzili internauci. Widzicie podobieństwo?

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami i obserwatorkami urywkami swojej codzienności. Dziennikarka publikuje tam relacje z zagranicznych wojaży, czy wyczerpujących treningów. Ostatnio podzieliła się tam z kolei efektami swojej metamorfozy.

Zobacz wideo

Anna Wendzikowska przeszła metamorfozę

Dziennikarka postanowiła zmienić nieco swój dotychczasowy wizerunek, fundując sobie nową fryzurę. W tym celu skorzystała z usług znanego fryzjera gwiazd, który jak sam to określił, podjął się "reanimacji" włosów dziennikarki.

- New hair = new life - ogłosiła Wendzikowska pod zdjęciem, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. Jej włosy zostały wyraźnie skrócone, a kolor odświeżony. Dziennikarka zdecydowała się także na niezwykle modną od kilku sezonów kurtynową grzywkę, swobodnie opadającą na kości policzkowe.

Anna Wendzikowska w nowej fryzurzeAnna Wendzikowska w nowej fryzurze https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

Anna MuchaAnna Mucha świętuje 42. urodziny w kusej bieliźnie. "Za gorąco jak na 8 rano"

Pod postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanek i fanów dziennikarki, którzy nie szczędzili komplementów pod jej adresem. 

Bogini
Super fryzura
Super, od razu jakoś tak świeżo, wiosennie i promiennie
Pani we wszystkim ładnie
Mega

- czytamy. Jedna z komentujących zwróciła z kolei uwagę na podobieństwo dziennikarki do Agnieszki Włodarczyk. - Jak siostra bliźniaczka Agnieszki Włodarczyk. Obie piękne - swierdziła. Widzicie podobieństwo?

Anna IberszerPamiętacie Francescę z serialu "Ranczo"? Teraz Anna Iberszer ma 46 lat. Jak się zmieniła?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: