Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy! Zaskoczyła odmładzającą fryzurą

Małgorzata Kożuchowska już od jakiegoś czasu zapuszcza włosy. Trochę to trwało, ale teraz po krótkich kosmykach nie ma już śladu. Ostatnio aktorka zaskoczyła na Instagramie swoją fryzurą. Jeszcze do niedawna nie było mowy o takim upięciu. W takim wydaniu prezentuje się naprawdę świetnie!

Więcej o gwiazdach i ich fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych polskich gwiazd, które są aktywne na Instagramie. Profil aktorki obserwuje aktualnie ponad 1,1 mln osób, z którymi ta dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska jest inspiracją oraz wzorem dla wielu obserwujących ją kobiet, które podpatrują zarówno jej stylizacje, makijaże, jak i fryzury. Patrząc na aktualne zdjecia aktorki nie da się nie zauważyć, jak duża zmiana zaszła na jej głowie na przestrzeni ostatnich kilku lat. 

Małgosiu skąd pomysł na zapuszczanie włosów? To dla jakiejś roli? A Ty w jakich włosach najlepiej się czujesz, długich czy krótkich?

- zapytała fanka pod jednym ze zdjęć aktorki na Instagramie.

Czas na zmiany

- odpowiedziała krótko Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy! Pokazała się we fryzurze, która wizualnie odjęła jej lat

Małgorzata Kożuchowska nosi aktualnie fryzurę zwaną blunt bob, czyli odmianę klasycznego boba, która charakteryzuje się prosto obciętymi włosami bez cieniowania końcówek, dzięki czemu włosy optycznie zyskują na objętości. To cięcie, które jest jednym z większych trendów tego roku! Zwykle Aktorka nosi rozpuszczone pasma, które są wyprostowane lub pofalowane. Ostatnio jednak opublikowała zdjęcia, na których pokazała się we włosach spiętych w kucyk, które wizualnie odjęły jej lat. Jeszcze do niedawna długość kosmyków nie pozwalała aktorce na tego typu upięcia. Trzeba jednak przyznać, że taka fryzura naprawdę jej pasuje.

 
 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: