Odmładzające fryzury dla pań po 50-tce: zdjęcia. Są nowoczesne i działają lepiej niż skalpel!

Niektóre odmładzające fryzury dla pań po 50-tce mogą całkowicie zmienić twój wygląd! Odmładzają, dodają klasy i są świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które są gotowe na spektakularną metamorfozę. Oto zdjęcia fryzur dla pań po 50-tce, które robią efekt "wow".

Kobiety po 50-tce nieco bardziej zwracają uwagę na fryzury. To dlatego, że m.in. nieodpowiednia fryzura może dodać im lat. Warto, aby stylizacja włosów podkreślała urodę i pomagała zachować młody i modny wygląd. Nowoczesne cięcia, które warto znać znajdziesz poniżej. Są idealne dla dojrzałych kobiet!

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wystarczy jeden ruch i ta broda zmieni się w oryginalny warkocz. Zobacz, jak to zrobić

Modne fryzury dla pań po 50-tce? Te z grzywką! Hitem na 2022 rok jest Curtain Bangs

Całkowicie prosta grzywka do brwi może kojarzyć nam się z dość nudnym, "szkolnym" wyglądem. Grzywka delikatnie zaokrąglona i rozdzielająca się na boki to już zupełnie inna historia, a dokładniej - najgorętszy trend na 2022 rok. Curtain Bangs to grzywka w hollywoodzkim stylu. Zazwyczaj z przedziałkiem na środku, delikatnie rozdziela się na dwie strony. Jest krótsza na środku i dłuższa na zewnątrz. Wysmukla twarz!

 

Odmładzające fryzury dla pań po 50-tce są też ponadczasowe. Short Bob jest idealny!

W pewnym wieku włosy zaczynają być suche, łamliwe i tracą objętość. Warto to "naprawić" odpowiednią fryzurą. Optycznie zwiększy ich objętość i doda im blasku Short Bob, czyli fryzura z krótszym tyłem i dłuższym przodem. Włosy są wówczas uniesione, a cały wizerunek staje się nowoczesny i "odmłodzony".

 

Odmładzające krótkie fryzury dla pań po 50-tce? Pixie i Bixie zawsze w modzie

Dla pań, które obawiają się obciąć włosy bardzo krótko polecana jest fryzura Bixie. To połączenie dobrze znanej Pixie i Boba! Włosy są mocno wycieniowane, ale i pełne objętości. Taka fryzura optycznie wysmukla twarz, jednocześnie otulając kosmykami policzki, aż do linii brody. Dla odważniejszych pań po 50-tce dedykowana jest właśnie fryzura Pixie Cut, czyli krótkie włosy z podgolonym tyłem.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: