Joanna Koroniewska w kilku różnych fryzurach. "Rzeczywiście krótkie i ciemne Cię postarzają"

Joanna Koroniewska pokazała się na Instagramie w kilku różnych odsłonach. W taki sposób przygotowuje się do wizyty u fryzjera. - To co? Ścinamy? Farbujemy na brąz? - zapytała. Zdania fanek są jednak bardzo podzielone. - "No jak szaleć to szaleć", "Po co poprawiać coś co jest dobre?" - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury/ Poznajecie?

Joanna Koroniewska to jedna z tych osób polskiego show-biznesu, która swoim dystansem, poczuciem humoru i szczerością zdobywa w sieci coraz większą liczbę obserwatorek i obserwatorów. Aktualnie aktorkę śledzi ponad 654 tys. osób, z którymi Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Uczestniczka 'TzG' wspomina jak podczas nagrań 'stary dziad' wytknął jej, że jest gruba. Gwiazda wychodziła z anoreksjiUczestniczka "TzG" wspomina jak w programie "stary dziad" wytknął jej, że jest gruba

Joanna Koroniewska pokazała się w kilku różnych fryzurach. Fanki podzielone: "Po co poprawiać coś co jest dobre?"

Joanna Koroniewska tuż przed wizytą w salonie fryzjerskim postanowiła pokazać się na Instagramie w kilku różnych fryzurach i zapytać swoje fanki o zdanie. - Co na tym zdjęciu jest nie tak?! Na szczęście jutro fryzjer! Kochana Marylka!! Znamy się tyyyle lat!!! @dudahairdesign! To co? Ścinamy? Farbujemy na brąz? Kochani?!! Jakieś propozycje? Całusy z teatru! Uwielbiam grać #powiedzmymiłość #aktorka #metamorfoza #jak lepiej #zmiana - napisała.

 

DodaDoda na odważnym zdjęciu w górach. Fani "tradycyjnie prawie nago"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek. Niektóre uważają, że obecna fryzura aktorki jest idealnie do niej dobrana, inne natomiast namawiają Joannę Koroniewską na ścięcie grzywki:

Nie wyobrażam sobie Pani w czarnych włosach
Na ostatnim najpiękniej
Ostatnie zdjęcie najpiękniejsze
Z grzywką bardzo fajnie
Ostatnie zdjęcie najlepsze, nic nie rób jest super, ale kurczę rzeczywiście krótkie i ciemne Cię postarzają
W grzywce fajnie
Pięknie z tą grzywą
Tak jak jest, jest najlepiej :)
No jak szaleć to szaleć, grzywka
Ostatnie zdjęcie, moim skromnym zdaniem najlepiej :) naturalnie, kobieco... po co poprawiać coś co jest dobre?

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: