Agnieszka Sienkiewicz ma nowy kolor włosów. Co za metamorfoza! Fani: "Rany boskie"

Agnieszka Sienkiewicz do tej pory unikała eksperymentów z wizerunkiem, od lat będąc wierną swojej charakterystycznej już fryzurze w kolorze ciemnego brązu. Teraz jednak zdecydowała się poddać radykalnej metamorfozie, której efektem pochwaliła się w mediach społecznościowych. - O Boże! Prawie pani nie poznałem - pisali zaskoczeni fani, z trudem rozpoznając odmienioną aktorkę.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Sienkiewicz cieszy się wielką sympatią polskich widzów, których uznanie zyskała, dzięki występom w takich produkcjach, jak "Apetyt na życie", "Anna German", czy "Przyjaciółki". I choć należy do grona gwiazd strzegących swojej prywatności, chcąc pozostać z fanami w kontakcie, aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. I to właśnie za ich pośrednictwem pochwaliła się efektem swojej metamorfozy.

Zobacz wideo

Agnieszka Sienkiewicz zmieniła kolor włosów

Sienkiewicz, która w pamięci polskich widzów zapisała się jako sympatyczna brunetka, zdecydowała się na radykalną zmianę, farbując swoje włosy na jasny kolor. Jak wyjaśniła, do drastycznej metamorfozy skłoniła ją rola w nowym serialu.

- Dziś zaczęłam prace na planie nowego serialu. Pierwszy raz w blondzie, bo i postać inna niż do tej pory! #IdzieNowe - napisała pod fotografią.

 

Jak się można było spodziewać, metamorfoza aktorki wywołała niemałe poruszenie wśród jej obserwujących, a pod postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy.

Nie poznałam, ale jest czad!
Jaka inna ty
O Boże! Prawie pani nie poznałem
Nie poznałam, obłędnie
Niesamowita zmiana

- komplementowali fani, przyznając, że z trudem rozpoznali aktorkę.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: