Ta fryzura to hit sezonu! Fryzjer gwiazd zdradził, jak zrobić ją w minutę i optycznie zagęścić włosy

Ten kok od kilku sezonów podbija serca kobiet. W trendach królować będzie również przez najbliższe miesiące. Wiele pań zastanawia się, jak spiąć w ten sposób włosy, by wyglądały na gęste. Wcale nie musisz spędzać dużo czasu przed lustrem! Fryzjer Jennifer Lopez zdradził sposób, dzięki któremu wyczarujesz taką fryzurę w kilka chwil i optycznie zagęścisz cienkie włosy!

Więcej o włosach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Messy lift bun to fryzura, która w trendach obecna jest już od kilku sezonów. Kobiety uwielbiają ją nie tylko dla tego, że sprawia, że rysy są bardziej wyeksponowane, a twarz wygląda młodo i promiennie, lecz przede wszystkim jest bardzo wygodna na co dzień. Wiele kobiet narzeka jednak, że ich włosy związane w ten sposób wyglądają licho i w żaden sposób nie wyglądają jak te na zdjęciach, które znaleźć można w sieci. Z pomocą przychodzi zatem fryzjer gwiazd ze swoim trikiem.

Idealny kok jak u gwiazdy? Fryzjer Jennifer Lopez i Kim Kardashian pokazał, jak ekspresowo zrobić jedną z najmodniejszych fryzur sezonu

Chris Appleton to znany stylista fryzur, który na co dzień pracuje z takimi gwiazdami, jak Jennifer Lopez czy Kim Kardashian. To właśnie on odpowiada za ich perfekcyjne fryzury. Ostatnio na na swoim TikToku zdradził trik na stworzenie perfekcyjnego koka zwanego "messy bun" w taki sposób, by włosy wyglądały na znacznie gęstsze, niż są w rzeczywistości. Do wykonania tej fryzury potrzeba jedynie szczotki, dwóch gumek oraz wsuwki, a całość zajmie dosłownie kilka chwil.

Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma cienkie włosy i chce sprawić, by niechlujny kok wyglądał na trzykrotnie większy w kilka chwil

- napisał Chris Appleton pod filmikiem.

Pod opublikowanym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek:

Wskazówki Chrisa Appletona dotyczące włosów to marzenie
Zrób DUŻO więcej z cienkimi włosami! Nienawidzę, gdy nie mogę wiele zrobić z moimi włosami, a to pomaga!!! Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję!
Wreszcie ktoś pokazujący tutoriale dla cienkich włosów
Dziękuję Ci za to
Ten gość jest taki dobry i tak, to działa i świetnie wygląda na moich włosach

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: