Grażyna Wolszczak zaskoczyła fryzurą. Hit! W takim wydaniu chyba jeszcze jej nie widzieliśmy

Grażyna Wolszczak udostępniła ostatnio na Instagramie krótką relację, którą podziękowała za 70 tys. obserwatorek i obserwatorów na swoim profilu. My jednak patrzymy na fryzurę aktorki. Już jakiś czas temu postawiła na jedno z najmodniejszych i bardziej ponadczasowych cięć. Jednak taka stylizacja to prawdziwy hit na lato!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Grażyna Wolszczak jest jedną z najpopularniejszych aktorek serialowych oraz teatralnych w Polsce. Rozpoznawalność praz sympatię widzów zyskała rolami m.in. w takich serialach, jak "07 zgłoś się", "Matki, żony i kochanki" czy "Na Wspólnej", gdzie wciela się w Barbarę Brzozowską od niemal 20 lat. Ku uciesze sporego grona fanek oraz fanów, aktorka prowadzi konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Ostatnio Grażyna Wolszczak podziękowała na InstaStories za 70 tys. obserwujących i zaskoczyła stylizacją swoich włosów.

Grażyna Wolszczak podziękowała za 70 tys. obserwujących na Instagramie. Zaskoczyła fryzurą. To hit na lato!

Grażyna Wolszczak już od jakiegoś czasu nosi raczej krótsze fryzury. Ostatnio stawia na boba sięgającego linii żuchwy, który uważany jest za jedną z najbardziej ponadczasowych i twarzowych fryzur. Zwykle aktorkę zobaczyć można w prostych kosmykach, jednak ostatnio pokazała się na Instagramie w zupełnie innej odsłonie. Dziękując za 70 tys. obserwatorek oraz obserwatorów na profilu Grażyna Wolszczak udostępniła relację, na której można było zobaczyć ją w pofalowanych pasmach tworzących bardzo stylowy i optycznie zagęszczający włosy nieład. Taka stylizacja to prawdziwy hit na lato, który uzyskać można m.in. za pomocą sprayów z solą morską. Jak wam się podoba Grażyna Wolszczak w takim wydaniu?

Grażyna WolszczakGrażyna Wolszczak https://www.instagram.com/grazyna.wolszczak_official/

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Grażyna Wolszczak zmagała się z nadmiernym wypadaniem włosów. Było to powikłanie po koronawirusie, które pojawiło się dwa miesiące po chorobie. - Zaczęły się straszne problemy z włosami. Przez wiele tygodni bardzo mi wypadały. Rzuciłam się wtedy na wszystkie polecane suplementy diety, wcierki, robiłam mezoterapię głowy. Nawet kask laserowy wypożyczyłam z zaprzyjaźnionej klinki. Sama nie wiem, co mi pomogło, ale najważniejsze, że w końcu przestały wypadać i teraz odrastają - powiedziała aktorka w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: