Doda w najmodniejszej grzywce sezonu. Jej fryzura to hit! Odmładza i podkreśla urodę

Doda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z czerwonego dywanu. Gwiazda po raz kolejny zachwyciła swoim wyglądem. Uwagę zwraca m.in. jej modna fryzura. Grzywka, na którą postawiła to prawdziwy hit sezonu. - Stylu można się nauczyć, ale z dobrym gustem trzeba się urodzić! - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Ku uciesze rzeszy swoich fanek i fanów, aktywnie prowadzi konto Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,3 mln internautek oraz internautów. Gwiazda na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Doda od lat jest ogromną inspiracją dla obserwujących ją kobiet, a wiele fanek regularnie podpatruje i dopytuje nie tylko o jej sposoby dbania o figurę, lecz także stylizacje, makijaż czy fryzury.

Doda w najmodniejszej grzywce sezonu. "Jak wino - czas Ci służy"

Doda podczas tegorocznego Polsat Superhit Festiwal świętować będzie swoje 20 lecie na scenie. Na instagramowym profilu podzieliła się zdjęciami z konferencji prasowej. Na czerwonym dywanie pojawiła się w odważnej, czarnej stylizacji, którą zestawiła z modną fryzurą. Doda postawiła bowiem na wysokiego koka oraz grzywkę typu curtain. To jedna z najmodniejszych grzywek sezonu wiosenno-letniego, w której świetnie będzie się czuć większość kobiet. Optycznie wysmukla bowiem okrągłą twarz, kwadratowej łagodzi rysy, a pociągłe skraca. Ponadto, wizualnie odmładza, optycznie podnosząc i uwydatniając kości policzkowe.  

Woman in black

- napisała krótko.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

Jesteś przepiękna!
Patrząc na Ciebie na tych fotkach myślę sobie, że to niesłychane, że obchodzisz te 20 urodziny sceniczne
Stylu można się nauczyć, ale z dobrym gustem trzeba się urodzić!
The Goddess Doda
Jak zwykle petarda
Przepiękna, jak wino - czas Ci służy
Idealna!

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: