Magdalena Cielecka ścięła włosy. "Mam cichą nadzieję, że ma Pani perukę"

Magdalena Cielecka zdecydowała się na radykalną metamorfozę, której efektem pochwaliła się na Instagramie. Nowa fryzura aktorki podzieliła jednak jej fanów i fanki. I chociaż część z nich nie szczędziła komplementów pod jej adresem, inni wprost uznali nową fryzurę za nietrafioną. "Mam cichą nadzieję, że ma Pani perukę" - czytamy.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Magdalena Cielecka zaskoczyła fanów i fanki radykalną metamorfozą. Aktorka, która przez lata kariery zdążyła nas przyzwyczaić do blond fryzury o średniej długości, zdecydowała się na drastyczne cięcie, którego efektem pochwaliła się przy okazji wyjazdu do Paryża.

Zobacz wideo

Magdalena Cielecka w nowej fryzurze

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie wykonane w jednej z tamtejszych kawiarni, na którym możemy to właśnie zobaczyć jej nową fryzurę. Jak widzimy, Cielecka zdecydowała się na radykalne cięcie, znacząco skracając swoje włosy. - Paryski styl - napisała pod fotografią.

 

olejowanie włosów Jak olejować włosy? To prostsze niż myślisz. Włosy odżyją i zachwycą

Nowy wizerunek aktorki podzielił jej fanów. I chociaż część z nich nie szczędziła jej komplementów, inni otwarcie uznali nową fryzurę na nietrafioną.

Mam cichą nadzieję, że ma Pani perukę
Zdecydowanie nietrafiona fryzura i cięcie
Nieraz mam wrażenie, że czym gorzej to więcej pochlebstw, w tym przypadku Pani Magdo mówię nie. W długich włosach wygląda Pani bosko, w krótkich stanowczo nie
Ta fryzura jest tragiczna, na szczęście włosy odrastają

- czytamy. A wam, jak się podoba aktorka w takim wydaniu?

włosy Wystarczy 1,50 zł, żeby przyśpieszyć porost włosów i uniknąć siwienia

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: