Ta fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej to odmładzający hit! Podkreśla urodę i pasuje każdemu

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami. Uwagę zwraca m.in. fryzura aktorki. Po krótkich kosmykach nie ma już śladu! Obecnie aktorka nosi jedną z najbardziej ponadczasowych fryzur. To prawdziwy hit, który pasuje niemal każdej kobiecie.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Każdy ma swoją historię". Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko?

Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska jest inspiracją oraz wzorem dla wielu swoich fanek, które regularnie dopytują zarówno szczegóły jej stylizacji, jak i fryzurę, która bardzo zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat.

Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej to odmładzający hit! "Pięknie Pani wygląda"

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie kilka kadrów z wyjazdu do Paryża. Uwagę na fotografiach zwraca m.in. fryzura aktorki. Aktualnie Małgorzata Kożuchowska nosi jedną z najbardziej ponadczasowych cięć, czyli boba. Dokładnie jest to blunt bob sięgający prawie do linii ramion, który charakteryzuje się prosto obciętymi włosami bez cieniowania końcówek, dzięki czemu włosy optycznie zyskują na objętości. Tego typu cięcie raczej nie wychodzi z mody, jednak od kilku sezonów jest jednym z większych trendów. Wizualnie odejmuje lat, podkreśla urodę i sprawdza się niezależnie od wieku, typu urody, czy rodzaju włosów.

Niedziela idealna! Dziękuję Majka @tu_paris_ za nowe cudowne miejsca w Paryżu, piękne foty i kilometry w nogach. Jesteśmy z mamą gotowe na więcej

- napisała Małgorzata Kożuchowska pod udostępnionymi zdjęciami.

 

Pod postem nie zabrakło również komentarzy od fanek i fanów:

Najcudowniejsza
Pani Małgosiu, pani jak zawsze śliczna
Pięknie Pani wygląda
Skromne, mądre, piękne kobiety z klasą

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: